Vladimir Dubrovsky neden soyguncu olmak zorunda kaldı Konusundaki kompozisyon 2019

Vladimir Dubrovsky neden soyguncu olmak zorunda kaldı Konusundaki kompozisyon 2019
18.09.2019

Vladimir Dubrovsky neden soyguncu olmak zorunda kaldı Konusundaki kompozisyon 41

"Vladimir Dubrovsky neden soyguncu olmak zorunda kaldı?" Konusundaki kompozisyon

Kompozisyon konusu "Neden Dubrovsky, Jr.soyguncu olmak zorunda kaldınız mı? "- Puşkin'in eserlerini inceleme sürecinde en yaygın olanlardan biri. Ünlü romanı, altıncı sınıf öğrencileri tarafından incelenmiştir. Bu, çocukların böyle bir çalışmanın temel sorunlarını anlayıp analiz edebildiği yaştır. Bu soruyu cevaplamaya çalışacağız.

Babaların kargası

Dubrovsky'nin neden soyguncu olduğu üzerine makale

Öğrencilerin her biri zamanındaDubrovsky'ye adanmış bir konuyla ilgili bir makale yaz. Burada tartışılan konulara rağmen, eserlerin her biri mutlaka bu romanın temelini oluşturan bir bölüm içerecektir.

Ve her şey çok güzel ve asil duruyordu. Kiril Troekurov (zengin ve kibirli ev sahibi) ve Andrei Dubrovsky (dürüst bir asker ve sadece iyi bir adam) iki arkadaşıyla oldukça hoş ve samimi bir iletişim kurdular. Doğanın ve yaşam biçiminin tamamen farklı oldukları halde, onları durdurmadılar. Belli bir zamana kadar. Tek bir soruya ilişkin bir anlaşmazlık yanlarından geçti ve onları düşmanlaştırdı.

Troyekurov'un mülküne bir kez daha gelmiş olan,Andrei Gavrilovich konuklarla köpek kulübelerine gitti. Kirill Petrovich'in köpekleri, evinde bazı görevlilerden daha iyi yaşıyordu. Troyekurov'un şeriflerinden biri tarafından yüksek sesle söylendi; bazı toprak sahipleri böyle bir köpek kaderini kıskandıklarını da sözlerine ekledi. Andrei Gavrilovich bu hakareti hesabına aldı ve akşam yemeği yemeden emekli oldu.

"Dubrovsky neden Troyekurov'da suç işlemiş?" Konusuna dair bir makale yazmanız gerekiyorsa, bu sahnenin analizini buna dahil etmeniz gerekecektir.

muhakeme kompozisyonu

Kirill Petrovich arkadaşını nasıl geri getirmeye kalkarsa atlasın,bunu yapamadı. Troekurov ona hizmetkâr gönderdi, iyi ve kötü istedi, fakat vazgeçmedi. Ardından arkadaşının itaatsizliğine kızmış olan Kirill Petrovich bir plan hazırladı.

Acımasız intikam

Kendisine ulaşamamış, Troyekurov aşağılık bir şeye gitmişti. Dubrovsky'nin mülkünü elinden almaya karar vermiş, böylece bir arkadaşına olan haksız muamelesini anlıyor.

Bütün gerçekleri ve dolandırıcılıkları ile siyahını yapariş. üzerine bir deneme "soyguncusuydu Neden Dubrovsky?" Kistenevka kaybeder babasının ailesi ve oğlunun işitme sonucunda, bölüm analizini içerir. Troekurov her türlü çabayı gösterdi. Sıralamaya herkesi rüşvet veren sekreteri Shabashkin kiraladı, belgeleri sahiplenmek için tahrif etti ve aynı zamanda Kirill Petrovich'ten önce çok kurnazca ağladı.

Mahkeme oturumunda her ikisi de sakin bir ruhla geldi. Dubrovski doğruluğundan emindi ve bu yüzden endişelenmedi ve Troyekurov bugün onun itaatsizliğini arkadaşına intikamını alacağını biliyordu. Cümleyi okumaya başladıklarında, her şey kişide değişti. Kistenevka, sahte belgeler yaptırdığı için Andrei Gavrilovich'ten seçildi! Pertürbasyon Dubrovsky kıdemli sınırı yoktu. İlk başta, buna şok oldu, sessiz kaldı, sonra hayal bile edilemez bir şeyler bağırmaya başladı. O, heyecanlı, adliye binasından alındı. Troekurov sevindi. Ama sonra, bir arkadaşının tepkisini hatırladığında, huzursuzdu.

Vladimir görüntüsü

Bazı öğretmenler bir konu hakkında bir deneme yazmayı ister"Vladimir, neden sadece üçüncü bölümde görünüyor?" Bu soruyu kolaylıkla yanıtlıyoruz: erken yaşlardan itibaren kadet kolordu üzerinde çalıştı ve nadiren babasıyla iletişim kurdu. Şimdi, papaz mahkemede verilen karardan bıktığında, Dubrovsky-junior evine koşuyor. Aralarında yaşayan ve Andrei Gavrilovich'e bakan bir dadı tarafından çağrıldı. Oğlu babasının durumundan şoke oldu. Kirill Petrovich'in bunun nedeni olduğunu öğrendi. Vladimir babasının düşmanından nefret ederdi.

okul denemesi

Bir gün Troekurov Kistenevka'ya geldi. Eski bir arkadaşla konuşmak istiyor, kötü olanını açıklamak istiyor. Eve yaklaşmak için vakti yoktu, çünkü Dubrovski yaşlı onu pencereden fark etti. Hasta olur, bilincini yitirdiği için bir söz söyleyemezdi. Kirill Petrovich evin eşiğine doğru ilerliyor ve Vladimir'i görüyor. Bunu hiç beklemiyordu.

Büyümeliydim

Andrei Gavrilovich iyileşemedi. O oğlunun kollarında ölür. Babasının pahasına kolay bir hayata alışmış en genç olan Dubrovsky, tek başına tüm sorunlarıyla birlikte kalır. Ebeveynlerini gömdükten sonra, Vladimir her şeyi kendi ellerine alır. Ama çok geçmeden ikamet yeri olmadan da olacağını unutma. "Neden Dubrovski bir soyguncu oldu?" Konulu kompozisyon. Ancak mahkeme kararı yürürlüğe girmezken, Kistenevka'nın hak sahibi. Mülkünde hizmet eden tüm serfler, ustalarına ve Troekurov'a yeni bir sahip olarak ayağa kalkarlar.

Odamda yalnız kaldım VladimirAnne ve babanın mektuplarını yeniden okur, çocukluğunun anılarını hatırlar. İcracılar malları tanımlamak için geldiğinde, serflerden biri eve ateş yakar. Bütün sanatçılar onu canlı tutuyor. Şimdi Vladimir'in yaşayacak yeri yok. Varlığını sağlamak için bir soyguncu olmak için sadece tek bir yol var. İnançlı bir hizmet ekibi kurdu ve birlikte zengin insanların mülklerini soydular. Bu, "Vladimir neden soyguncu oldu?" Konulu makaleye dahil edilmelidir.

Sonuç

neden hakkında

Bu iyi bir haydut ki dikkatDubrovsky işe yaramadı. O çok soylu ve hırslı, bu yüzden asla son kişiden insanı almaz. Onun için kolay değil, ancak hala onurunu koruyabilecek ve koruyabilecek.

Şimdi kolayca bir tema üzerinde bir deneme-muhakeme yazabilirsiniz "Dubrovsky" işinde öğretmen önerecek.

Vladimir Dubrovsky neden soyguncu olmak zorunda kaldı Konusundaki kompozisyon 2019

Vladimir Dubrovsky neden soyguncu olmak zorunda kaldı Konusundaki kompozisyon 2019

Related news

 • Tunusta askeri eğitim uçağı düştü: 2 ölü
 • Yıldız yapan makyaj tüyoları
 • Fırında Kabak Tatlısı Tarifi
 • Kağıt İp İle Yazlık Şapka Yapılışı Videolu Anlatımlı
 • Şinasi kimdir

 • Vladimir Dubrovsky neden soyguncu olmak zorunda kaldı Konusundaki kompozisyon 7

  Vladimir Dubrovsky neden soyguncu olmak zorunda kaldı Konusundaki kompozisyon


  Vladimir Dubrovsky neden soyguncu olmak zorunda kaldı Konusundaki kompozisyon 13

  Vladimir Dubrovsky neden soyguncu olmak zorunda kaldı Konusundaki kompozisyon 18

  Vladimir Dubrovsky neden soyguncu olmak zorunda kaldı Konusundaki kompozisyon 58

  Vladimir Dubrovsky neden soyguncu olmak zorunda kaldı Konusundaki kompozisyon 50

  Vladimir Dubrovsky neden soyguncu olmak zorunda kaldı Konusundaki kompozisyon 52

  Vladimir Dubrovsky neden soyguncu olmak zorunda kaldı Konusundaki kompozisyon 22

  Vladimir Dubrovsky neden soyguncu olmak zorunda kaldı Konusundaki kompozisyon 5

  Vladimir Dubrovsky neden soyguncu olmak zorunda kaldı Konusundaki kompozisyon 79

  Vladimir Dubrovsky neden soyguncu olmak zorunda kaldı Konusundaki kompozisyon 49

  Vladimir Dubrovsky neden soyguncu olmak zorunda kaldı Konusundaki kompozisyon 23

  Vladimir Dubrovsky neden soyguncu olmak zorunda kaldı Konusundaki kompozisyon 51