Vladimir Zherebtsov: biyografi ve aktörün kişisel hayatı 2019

Vladimir Zherebtsov: biyografi ve aktörün kişisel hayatı 2019

Vladimir Zherebtsov: biyografi ve aktörün kişisel hayatı 3 04.03.2019, 01:24

Vladimir Zherebtsov: biyografi ve aktörün kişisel hayatı

Zherebtsov Vladimir - zeki veçekici erkek, profesyonel oyuncu. Kariyerinin tiyatro ve sinemada nasıl inşa edildiğini öğrenmek ister misiniz? Aktörün medeni durumu nedir? Gerekli bilgileri vermeye hazırız.Zherebtsov Vladimir

biyografi

Vladimir Evgenievich Zherebtsov, 7 Aralık 1983'te doğdu. O yerli bir Muskovit. Kahramanın ebeveynlerinin sahne ve sinema ile ilgisi yoktur.

Kahramanımız erken yaşlardayaratıcı yetenekler. Çocuk büyük ayetleri kolayca hatırladı. Ve şarkı söylemeyi ve dans etmeyi severdi. Okulda, Vova dört ve beşliler için çalıştı. Öğretmenler her zaman gayret ve iyi davranış için onu övmüştür. Kapsamlı bir gelişme gösterdiği için çeşitli çevreleri ziyaret etti.

Çocuk 7. forma taşındığında, ebeveynlerOnu "Jüpiter" tiyatro stüdyosuna götürdü. Vova derslere katılmaktan memnundu. Yakında halkı ilk olarak ele aldı. "Asalette Burjuva" adlı oyunda çıraklık rolünü üstlendi. Seyirci, genç aktörün performansını takdir etti ve ona yüksek sesle alkış verdi.

Bu kurumun duvarlarında Stallions Junior"Pygmalion", "Miracle", "Andromache" ve diğerleri gibi prodüksiyonlara katıldı. Onun için en başarılı olanı, "Çavdar'daki Catcher" oyunundaki Holden Colfield imgesiydi.

gençlik

Zherebtsov Vladimirorada durmayacaktı. Adam okuyucular yarışmalarına katıldı ve ödüller aldı. Lisede kahramanımız futbol ve hokeyde büyük ilgi gördü. Ancak Vladimir profesyonel bir spor kariyeri yapmayacaktı. Ana mesleği, sahne ve sinemaya inandı.

öğrenme

2001 yılında Zherebtsov bir ikincil sertifika aldıeğitimi. Zaten mesleğine karar verdi. Birkaç ay boyunca oğlan Shchepkin'de okula girmek için hazırlanıyordu. Ve çabaları boşa çıktı. Vladimir üniversiteye kaydoldu. Beilis ve İvanov’un seyrini aldı.Zherebtsov Vladimir Evgenievich

Tiyatroda çalışmak

Zherebtsov Vladimir - kendi kendine yeterli veamaçlı kişi. Öğrenci olmak, ebeveynlerinden mali yardım almayı reddetti. Adam çalışmayı ve çalışmayı birleştirdi. Bir birinci sınıf öğrencisi olan Vladimir, Maly Tiyatrosu'nun topluluğuna yerleşti. Genç adam ilk kez "Madrid Mahkemesinin Sırları" adlı oyunda rol aldı. Yönetmen oyununu övdü.

İkinci yılda Zherebtsov işleri değiştirdi. Puşkin Tiyatrosu'na taşındı. Vova bu kurumun sahnesinde birçok gösteriye katıldı. En başarılı olanı Romeo ve Juliet'in yapımındaki rolü Romeo olarak adlandırılabilir.

2004 yılında Zherebtsov işbirliği için birkaç ilginç teklif aldı. Müzikali "Bottaki Kedi", "Cabiria Gecesi" ve "The Scarlet Flower" ın yapımları arasında görülebilir.

2005 yılında Zherebtsov Vladimir Evgenievich'den mezun oldu.Kırmızı Diploma ile lise. Hemen tiyatroya kabul edildi. Puşkin. Bu sefer kalıcı bir iş için. Genç aktör, "Mutluluğun Mektubu" oyununa katıldı.

"Mermiler üzerinde" üretiminde büyük rol oynamıştır.Woody Allen filmine dayanan Broadway. Vladimir Alla Sigalova ile işbirliği yaptı. Adamı "Madam Bovary" oyunundaki rol için doğruladı.Vladimir Zherebtsov'un filmografisi

Vladimir Zherebtsov'un filmografisi

Kahramanımız ilk olarak 2002'de geniş ekranlarda ortaya çıktı. Epizodik bir rolü vardı. Ancak aktör devasa bir tecrübe aldı.

Çalışmasının ilk büyük ve önemli kısmı gençliğinde Utesov'un imajıydı. Stallions% 100 yönetmen tarafından belirlenen görevlerle başladı. Onun oyunu sadece seyirciler tarafından değil, aynı zamanda eleştirmenler tarafından da takdir edildi.

Bugün yaratıcı kumbarada 30'dan fazla rol var. En canlı ve akılda kalan filmleri katılımıyla listeleyelim:

 • Gromovlar (2005) - Pavel;
 • "Khatsapetovka'dan Milkmaid" (2007) - Vasya;
 • "İlk girişim" (2009) - Leonid Voronin;
 • Sklifosovsky (2012) - cerrah Konstantin;
 • "Fizruk" (2014) Tatyana'nın erkek arkadaşı;
 • "Kalbin Hafızası" (2014) - Igor.Aktör vladimir aygırları

Kişisel hayat

Aktör Vladimir Zherebtsov her zaman kıskanılacakdamat Okulda ve lisede kızlar ona dikkat etti. Ve şimdi ne? Büyüleyici sanatçının kalbi özgür mü? Çok sayıda hayranını hayal kırıklığına uğratmaya çalışıyoruz. Vladimir aktris Anastasia Panina ("Fizruk" serisinden Tatiana) ile yasal evlilik birkaç yıl vardır. Çift, 2019 yazında doğan kızı Alexandra'yı getiriyor.

Vladimir Zherebtsov: biyografi ve aktörün kişisel hayatı 2019

Vladimir Zherebtsov: biyografi ve aktörün kişisel hayatı 2019

Related news

 • Diz eklemi artrozu ile tıbbi safra: yorumlar
 • Dereotlu Taze Bakla Tarifi Videosu
 • Şair Taras Shevchenko: şairin biyografisi
 • Osmanlı kök şurubu faydaları
 • Peynirli Domates Dolması
 • Izgara Köfte

 • Vladimir Zherebtsov: biyografi ve aktörün kişisel hayatı 37

  Vladimir Zherebtsov: biyografi ve aktörün kişisel hayatı


  Vladimir Zherebtsov: biyografi ve aktörün kişisel hayatı 82

  Vladimir Zherebtsov: biyografi ve aktörün kişisel hayatı 61

  Vladimir Zherebtsov: biyografi ve aktörün kişisel hayatı 61

  Vladimir Zherebtsov: biyografi ve aktörün kişisel hayatı 90

  Vladimir Zherebtsov: biyografi ve aktörün kişisel hayatı 18

  Vladimir Zherebtsov: biyografi ve aktörün kişisel hayatı 35

  Vladimir Zherebtsov: biyografi ve aktörün kişisel hayatı 52

  Vladimir Zherebtsov: biyografi ve aktörün kişisel hayatı 39

  Vladimir Zherebtsov: biyografi ve aktörün kişisel hayatı 57

  Vladimir Zherebtsov: biyografi ve aktörün kişisel hayatı 24

  Vladimir Zherebtsov: biyografi ve aktörün kişisel hayatı 8

  Vladimir Zherebtsov: biyografi ve aktörün kişisel hayatı 17

  Vladimir Zherebtsov: biyografi ve aktörün kişisel hayatı 82