Volan Kol Modası 2019

Volan Kol Modası 2019
Volan Kol Modası


Volan Kol Modası

Volan Kol Modası

Volan Kol Modası

Volan kollar özellikle İngiliz Kraliyet ve Rönesans dönemini yansıtmaktadır. Bu sezon ise volanlı kolların moda olması daha zengin kombinlerin oluşmasını sağlamıştır. Bu sezon tek moda olan volanlı kollarda değildir. Genel olarak kollarda büzgü, burgu gibi detaylar modada yerini bulmaktadır.

Volan Kol Modası

Bu sezon kolların hareketliliği güçlü kombinlerin oluşmasını sağlayacak. Dümdüz bir kıyafetin dahi kolu volanlı olduğunda çok zengin ve ağır bir kıyafet olarak görünmektedir. Volanlı kollar elbiseye hareket katmakta ve elbiseyi neşelendirmektedir.

volanlı kollar

Volanlı kol dalgası yürürken dahi rüzgâr estireceğiniz bir havayı oluşturmaktadır. Ancak volanlı kolları kadınlar kullanırken kombinlemekte sıkıntı yaşamaktadır. Çünkü volan ağır bir oluşumdur ve her hangi bir parçayla kombinlenemez.

Volan Kol Kombini Nasıl Yapılır?

Her sezon farklı modeller ön plana çıkmaktadır. 2019 sezonunda ise volanlı kollar ön plana çıkmıştır. Volanlı kollara sahip kıyafetleri doğru şekilde kullanarak şık ve trend bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Volan Kol Kombini Nasıl Yapılır

Volanlı kollar gösterişlidir. Bunun için de doğru şekilde ve yerinde kullanılmalıdır. Volanlı kolların hangi kıyafetlerde karşımıza çıktığı da kombinlemekte ana etkeni oluşturmaktadır.

Volanlı kollara sahip elbiselerde, elbise düz ve sade bir elbiseyse elbise beline kemer kullanılabilir. Ya da kolye, küpe gibi abartılı takılarla volanlar desteklenebilir. Ancak volanlı kol bluz üzerindeyse o halde çok farklı tarzları oluşturabilirsiniz.

Volanlı kollara sahip elbiseler

Volanlı kollara sahip bluzlerde çok şık kombinler yapabilirsiniz. Mesela bluzunüzün üzerine dar ve süet bir hırka giyerek, hırkanın kolundan içinizde bluzün volanlarını çıkarabilirsiniz. Bu görüntü bütün ama şık bir görüntüyü oluşturacaktır. Böyle bir kombinin altına kalem etek, kumaş pantolon hatta kot pantolon dahi tercih edebilirsiniz. Volanlı kolları olan bluzlerle klasik bir kombin yapma imkânınızda bulunmaktadır. Eğer ki yapmak istediğiniz kombin klasik bir kombinse bluzünüzü kalem etekle birleştirerek, kısa topuklu stiletto tercihinde bulunabilirsiniz.

Bu kış sezonunda kabanlarda da çok fazla volan kullanılmaktadır. Volan kollu kabanlar günlük hayatta değil, daha şık ortamlarda kullanılması iyi bir tercih olacaktır. Volanlı kolu olan bir kabanı alışverişe giderken tercih etmemelisiniz. Ancak klasik kombinlerinizde ve şık kombinlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.


Volan Kol Modası 2019

Volan Kol Modası 2019
Volan Kol Modası


Volan Kol Modası


Volan Kol Modası


Volan Kol Modası


Volan Kol Modası


Volan Kol Modası


Volan Kol Modası


Volan Kol Modası