Voronezh tren istasyonları: ilginç gerçekler ve açıklama 2019

Voronezh tren istasyonları: ilginç gerçekler ve açıklama 2019
18.10.2019

Voronezh tren istasyonları: ilginç gerçekler ve açıklama 13

Voronezh tren istasyonları: ilginç gerçekler ve açıklama

Voronezh iyi bir güzel büyük şehirgelişmiş altyapı. Rusya'nın en büyük listesinde yer alıyor. Alanı 600 bin kilometrekare. Burada bir milyondan fazla insan yaşıyor ve ayrıca çok sayıda turist sadece Rusya'dan değil, dünyanın diğer ülkelerinden de geliyor. Gidilecek yerler ve görülecek yerler var. Şehir ile tanışmak en iyi tren istasyonlarından. Turistler hakkında ilk izlenimi yaratıyorlar.Voronezh demiryolu istasyonları

Voronezh'de hangi istasyonlar bölge sakinleri tarafından biliniyor veÖnümüzdeki? Kaç tane? Hangi özelliklere sahipler ve nasıl ulaşılabilirler? Voronezh'i ziyaret etmeyi planlayan turistler için şehrin tren istasyonları ve diğer yararlı bilgiler hakkında size gerekli bilgileri sunuyoruz.

Biraz tarih: meraklı gerçekler

Voronezh'in ilk sözü XIII.yüzyıl. Ancak, bu zaman zarfında, 16. yüzyılda göçmenlerin baskınlarından yerel toprakları koruyan bir kaleye dönüştürüldüğü küçük bir yerleşim vardı. Kent, XVI yüzyılın ortasında kurulmuştur.

Modern Voronezh unvanını taşır "Askeri Şehirzafer: "Burada Rus donanmasının doğduğu ve ilk tren istasyonunun ve dolayısıyla istasyon binasının XIX yüzyılın seksenlerinde ortaya çıktığı yerdi.

otobüs Voronezh demiryolu istasyonu

Voronezh: otobüs istasyonu ilginç istasyonları nelerdir

Şehirde üç tren istasyonu var. Her birini düşünelim. İlk otobüs istasyonu. Buradan, Anavatanımızın başkenti dahil olmak üzere, Rusya'nın farklı şehirlerine gidebilirsiniz. Bu amaçla özel bir otobüs Voronezh - Moskova'yı işletiyor.

istasyon Moskovsky Prospect üzerinde, şehir merkezine 17. Mesafe üç kilometre uzaklıktadır. Bu XX yüzyılın altmışlı inşa edilmiştir.

Ayırt edici özellikleri arasındabüyük ücretsiz otopark. Yolcuların hizmetine, basının satıldığı kiosklar, hediyelik eşyalar, taze hamur işleri, hamburgerler, sosisli sandviçler vb. Sunulmaktadır. İstasyon binasında bir otel, bekleme salonu ve kafe bulunmaktadır. Burada önceden rezervasyon yapabilir ve gerekli numara için bir bilet satın alabilirsiniz. (05: 00-22: 00 saatleri arasında çalışma saatleri. Ayrıca, kalkış saatini, biletlerin fiyatını ve diğer gerekli bilgileri belirleyebileceğiniz bir referans otobüs istasyonu da bulunmaktadır.

Demiryolu istasyonu Voronezh-1

Bu istasyonun adresi: Chernyakhovsky Meydanı, 1. Saat yuvarlak, o şehir sakinleri ve çok sayıda turist karşılamak ve görmek için hazırdır.

Buradan ilk tren Moskova'ya gönderildi.XIX yüzyıl. Ve Büyük Vatanseverlik Savaşı sırasında, şehir Alman birlikleri tarafından işgal edildiğinde, eski bina havaya uçuruldu. Savaşın bitiminden sonra harabelerin yerine yeni bir yapı inşa edildi. İnşaatı için on milyondan fazla tuğla kullanıldı. Duvarlar mozaikle dekore edilmiştir. Yapı, klasikliğin mimarideki bütün yasalarını karşılıyor - sadelik, titizlik, biçim ve anıtsallık netliği.

Buradan Moskova dahil ülkemizdeki herhangi bir şehre gidebilirsiniz. Voronezh'den gelen tren çoğu zaman Paveletsky tren istasyonuna ulaşır.

Voronezh-2 veya Kursk

Şehrin bir başka tren istasyonu bulunurSokaktaki Donbass, 30. Ondan temel olarak banliyö elektrikli trenlerini terk edin. Bazı trenler ve uzun mesafe geçmek, ancak bu istasyonda durmak yok. Ayrıca buradan Kursk şehrine gidebilirsin, bu yüzden istasyonda bu isim var.otobüs Voronezh moskova istasyonu

Şehir ulaşım

Şehrin her yerine kolayca ulaşabilirsiniz. Ve özellikle şehirde popüler olan otobüs. İstasyonlarını tarif ettiğimiz Voronezh, bazı otobüs güzergahlarında (örneğin, 90 ve 64) ücretsiz İnternet olduğu gerçeğinden gurur duyuyor.

Merkez istasyona, örneğin, çok sayıda otobüs güzergahı vardır (3n, 6, 6m, 10a, 13n, 20b, 26a.67a, 68, 68a, 76, vb.)troleybüslerin yanı sıra sabit rota taksileri.

Geçen yılın sonunda Voronezh'de toplu taşıma için ödeme on beş ruble idi.

Şehre gelen turistler için bilgi

Beklentisiyle zaman kaybetmemek için, aşağıdaki bilgileri not edin:

 • Herhangi bir rehberde şehrin tüm tren istasyonları hakkında bilgi bulabilirsiniz. Bilet ofislerinin açılış saatleri, otobüs seferleri ve geçen trenler hakkında bilgi, bilet fiyatları ve daha fazlası.
 • Tüm istasyonlarda, hatıra ürünlerinin satıldığı kioskların yanı sıra lezzetli ve ucuz yemek yiyebileceğiniz bir kafe var.
 • Gitmek için bir yere gidecekseniz, yardım masasını aramak ve tren veya otobüs hareketleri için zaman çizelgesinde değişiklikler olup olmadığını netleştirmek daha iyidir.
 • Hatıraların en popüler çeşitleriVoronezh şehrinde bulunan ürünler, turistler: Lizyukova Caddesi'nden bir kedinin görüntüsü ile çeşitli seramikler; şehir manzaraları çeşit çay bardağı; lezzetli markalı tatlılar - "Voronezh"; Bir anahtar veya bir ahşap termometre şeklinde çanları, mıknatıslar.
 • Konaklamanızın nerede ve ne için kiralanacağına dair düşüncelerinizde gölgede kalmayacağınızdan emin olmak için, konaklamanızı önceden rezerve edin.

Paveletsky demiryolu istasyonu Voronezh

Voronezh tren istasyonları gündüz ve gece her an hazırdır.karşılamak ve misafir almak. Bu amaçla, gereken her şey burada inşa edilmiştir: oteller, kafeler, kantinler ve daha fazlası. Voronezh tren istasyonları her zaman dakik, temiz ve insanlara önem veriyorlar.

Voronezh tren istasyonları: ilginç gerçekler ve açıklama 2019

Voronezh tren istasyonları: ilginç gerçekler ve açıklama 2019

Related news

 • Yok gibi makyaj nasıl yapılır
 • Tarçınlı Türk Kahvesi Yapılışı Videosu
 • Nilüferler ne zaman
 • Çeçen erkeklerin isimleri - ilginç bir anlam, cesaret ve şeref kişiliği
 • BATİK ŞİŞ ÖRGÜ ÇABUK PATİK YAPIM DETAYLARI

 • Voronezh tren istasyonları: ilginç gerçekler ve açıklama 44

  Voronezh tren istasyonları: ilginç gerçekler ve açıklama


  Voronezh tren istasyonları: ilginç gerçekler ve açıklama 67

  Voronezh tren istasyonları: ilginç gerçekler ve açıklama 2

  Voronezh tren istasyonları: ilginç gerçekler ve açıklama 53

  Voronezh tren istasyonları: ilginç gerçekler ve açıklama 74

  Voronezh tren istasyonları: ilginç gerçekler ve açıklama 45

  Voronezh tren istasyonları: ilginç gerçekler ve açıklama 90

  Voronezh tren istasyonları: ilginç gerçekler ve açıklama 70

  Voronezh tren istasyonları: ilginç gerçekler ve açıklama 89

  Voronezh tren istasyonları: ilginç gerçekler ve açıklama 97

  Voronezh tren istasyonları: ilginç gerçekler ve açıklama 14

  Voronezh tren istasyonları: ilginç gerçekler ve açıklama 81

  Voronezh tren istasyonları: ilginç gerçekler ve açıklama 59

  Voronezh tren istasyonları: ilginç gerçekler ve açıklama 48

  Voronezh tren istasyonları: ilginç gerçekler ve açıklama 2

  Voronezh tren istasyonları: ilginç gerçekler ve açıklama 59