Warfyus daki şeritler: Nedir ve nasıl kazanabilirsiniz 2019

Warfyus daki şeritler: Nedir ve nasıl kazanabilirsiniz 2019
21.08.2019

Warfyus daki şeritler: Nedir ve nasıl kazanabilirsiniz 40

"Warfyus" daki şeritler: Nedir ve nasıl kazanabilirsiniz?

Her oyunda belirli bir hikaye, kampanya,hangi geçmek gerekir. Ancak, pek çok geliştiricinin projelerine, eylemleri belirli kriterleri karşılarsa oyuncunun aldığı özel başarıları eklediğini belirtmek gerekir. Ve burada aphivki çok farklı olabilir - rakipleri öldürmek için, ölümsüz oyunu geçmek için, sırlar bulma vb. Için. Oyun kendisi ve geçit üzerinde etkilenmez, ancak her oyun, koleksiyonunda olabildiğince çok başarı elde ettiği zaman onu seviyor. Bu, onun lüks bir oyuncu olduğunu hatırlatır.

Bazı oyunlarda, başarılar biraz daha fazla yapılırorijinal, onlara belirli bir form vererek. Örneğin, "Warfyus" daki şeritler - bunlar aynı başarılardır, ancak yalnızca oyunun askeri temasında stilize edilmiştir.

Cinayet Şeridi

Savaşta Şeritler

Oyunda çok yamalar var, bu yüzden hepsilistelemenize gerek yoktur: geçme sürecinde onları açacaksınız. Bu yazıda, size en fazla başarı kazandıran gruplardan birkaçını bulacaksınız. "Savaş" da bir oyuncunun açabileceği, satın alabileceği ve kullanabileceği çok sayıda silah var. Doğal olarak, herkes en sevdiği silahı bir oyuncunun en iyi kullanabileceği bir yere sahiptir. Ve bir tür silahtan on bin cinayet kilometre taşına ulaştığında uygun yamayı alacaktır. Kimse seni kısıtlamaz ve bir yama aldıktan sonra, silahları değiştirebilir ve başkaları için ava çıkabilirsiniz. Ancak tecrübeli oyuncular başarıları hakkında bile düşünmezler: Oyunun sürecinde tesadüfi bir amaç olmadan otomatik olarak elde edilirler. Bununla birlikte, "Warfyus" daki yamalar ilk bakışta düşünebileceğinizden çok daha çeşitlidir.

Noktaları yakalamak için şeritler

rozetler rozeti rozetleri rozetleri

Oyun birkaç moda sahiptir ve eğerAnahtar noktaları yakalamanız gereken yerlerden hoşlanıyorsanız, "Savaş" bölümünde biraz daha yama bulabilirsiniz. Puanlar toplamak için bir başarılar kararı verilir ve bu eylemi belli bir karakter sınıfı için beş bin kez gerçekleştirirken, karşılık gelen bir yama alırsınız. İlk bakışta bu çok büyük bir miktar gibi gözükebilir, ancak aslında sürekli "Vafrays" oynamaya başlarsan başarılar tek başlarına elde edilir - doğal olarak, eğer oturup tabanındaki düşmana gitmez ve yakalarsalar. Ancak bunu yapmadığınız durumda bile, "Warfyus" daki diğer başarıları elde edebilirsiniz: rozetler, rozetler, rozetler. Oyunda o kadar çok kişi var ki kesinlikle onlardan uzak durmayacaksınız.

Juggernaut'la ilişkili yamalar

yeni rozetler

Juggernaut en tehlikeliRakipler genellikle oyuncuların en çok problemi var. Bu nedenle, "Warfyus" un birçok başarısı onunla ilişkilendirilir: rozetler, rozetler, rozetler. Son nokta hakkında ayrı ayrı konuşmak gerekiyor, çünkü burada bu rakibe karşı savaşa özel bir yaklaşımın başarıları verilmiştir. Örneğin, bir sapper bıçak yardımıyla beş juggernaut öldürürseniz, bir yama alırsınız ve bir balta kullanırsanız, o zaman başka bir yama alırsınız. Doğal olarak, silahlarla ilgili başarılar var, ancak burada çok daha fazla cinayet işlemek zorunda kalıyoruz. Keskin nişancı tüfeği için ayrı üç çizgi bile vardır: biri on cinayet, bir tanesi elli, üçüncüsü beş yüz. Bu arada, yeni çizgiler "Warfyus" da görünür ve sonuncusu keskin nişancı tüfeği ile bağlantılıdır. "Yaşamla Uyumsuz" - Yeni bir tüfek Barrett M98B on bin cinayet olsun achivki olduğunu.

Görevler geçerken

varfeys Stripes ulaşmak

Herkesin bildiği gibi, "Warfyus" da sensadece diğer insanlarla savaşamazsınız, aynı zamanda bir takımda görevlerini yerine getirmek için onlarla birleşebilirsiniz. Ve burada da yamalar elde etme şansınız var - görevde başarıya ulaşmak için, asla yok olmaktan kaçının. Her bir zorluk seviyesi için bir yama vardır ve bu konuyla ilgili tüm başarıları elde etmek için her zorluk seviyesinde yüzlerce kez görev yapmak zorundasınız.

Yoldaşlar yardım

Oyunun bir diğer özelliği "Vrafeys"Takım çalışmasına derinleşmek. Diğer takım atıcılarının takım oluşturup birlikte hareket etmeleri gerekiyorsa, o zaman birbirinizin başarılı olması için yardım etmeniz gerekir. Keskin nişancı, ancak bir takım arkadaşı tarafından yargılanırsa karlı bir pozisyon alabilir. Bu, karşılıklı yardımın birçok örneğinden sadece biridir. Ve bu tür eylemler, takım arkadaşınıza kaç kez yardım etmeye karar verdiğinize bağlı olarak çizgili olarak teşvik edilir.

Şimdi kendiniz için görebilirsinizçeşitli "Warfyys" başarıları vardır: Çizgiler çeşitli eylemler için alabilirsiniz ve bu süreci izlemeniz gerekmez. Bu takım atıcıda oynamak için oldukça uzun bir süre için, elde edebileceğiniz başarıların çoğu.

Warfyus daki şeritler: Nedir ve nasıl kazanabilirsiniz 2019

Warfyus daki şeritler: Nedir ve nasıl kazanabilirsiniz 2019

Related news

 • Maincrafter daki şifreyi daha güvenilir bir şekilde nasıl değiştirebilirim
 • Elibollar, Filizi kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya
 • Söyleşi: Tarih Canavarı Çocuklar için Arkeoloji
 • Neolitik’ten Selçuklu’ya Sessiz Tanıklar
 • ÜZÜM SALKIMI KÜPE YAPIMI

 • Warfyus daki şeritler: Nedir ve nasıl kazanabilirsiniz 4

  Warfyus daki şeritler: Nedir ve nasıl kazanabilirsiniz


  Warfyus daki şeritler: Nedir ve nasıl kazanabilirsiniz 68

  Warfyus daki şeritler: Nedir ve nasıl kazanabilirsiniz 20

  Warfyus daki şeritler: Nedir ve nasıl kazanabilirsiniz 41

  Warfyus daki şeritler: Nedir ve nasıl kazanabilirsiniz 70

  Warfyus daki şeritler: Nedir ve nasıl kazanabilirsiniz 63

  Warfyus daki şeritler: Nedir ve nasıl kazanabilirsiniz 95

  Warfyus daki şeritler: Nedir ve nasıl kazanabilirsiniz 89

  Warfyus daki şeritler: Nedir ve nasıl kazanabilirsiniz 23

  Warfyus daki şeritler: Nedir ve nasıl kazanabilirsiniz 30

  Warfyus daki şeritler: Nedir ve nasıl kazanabilirsiniz 23