World of Warcrafttaki Adamantit Cevheri 2019

World of Warcrafttaki Adamantit Cevheri 2019

World of Warcrafttaki Adamantit Cevheri 61 04.02.2019, 03:56

World of Warcraft'taki Adamantit Cevheri

World of Warcraft'ın geniş ve çeşitli dünyasındaBirçok etkinlik için bir yer var. Bunlara, bir oyuncunun öğrenebileceği meslekler de denebilir. Bunların arasında temel ve ek olanlar var. Bugün, bazı ticareti pompalamak için gerekli olacak reaktiflerden biri, yani adamantit cevheri hakkında konuşacağız.

Bilgisayar oyunlarında adamantit cevheri

Bu kaynak, birçok oyuncu tarafından biliniyor, zorunlu değilWoW, birçok evren ve oyunlarda olduğu gibi. Demirci veya metalle ilgili başka bir mesleği pompalamak için, adamantit cevher alacağından emin olun. "Terraria", Lineage, Minecraft ve diğer birçok MMORPG ve rol yapma oyunları - bu kaynak neredeyse her yerde.Adamantit cevheri

WoW'da madencilik ve diğer meslekler

Madencilik ana mesleklerden biridirWorld of Warcraft dünyasında. Madencinin özelliği, damarlardan cevher toplama, onarım ve ondan külçeler oluşturma kabiliyetidir. Bu beceri, iki ana meslek için, yani Demirci ve Mücevherat için gereklidir. Oyuncu demircinin yolunu seçerse, posta ve zırhtan zırh üretebilir, oyun prosesine yararlı silahlar, gelişmeler, pikap yuvaları ve diğer birçok metal eşyayı yapabilir. Ardından, kuyumcu, özelliklerini artıran taşlar oluşturabilir ve bu zırh veya yüzük (oyuncular "taş" şeklinde adlandırılan taşlar, halkalar, kolyeler gibi) karakteristik özelliklerini artıran ve mücadelede yardımcı olan özelliklere sahip taşlar oluşturabilir.

WoW - Adamantit cevheri

World of Warcraft dağınık setBunların arasında sıradan ve nadir olan çeşitli damarlar. Nadir görülen damarlardan biri, Adamantit damarı (adamantitin zengin birikimi olan adamantit yatakları) 'dır.
WoW adamantit cevheri

Adamantit cevheri damarlardan ekstrakte edilir;325-350 mesleği pompalama seviyelerde yerleri Farlands (Nagrand, Zangarmash, Blade) içindedir. Demirci ve kuyumcu için de eşit derecede yararlıdır. Madenci, mini haritadaki mevcut damarları algılama yeteneğine sahiptir ve bu da mesleğin salınmasına yardımcı olur. Cevher çıkarmak için, karakter mayın yanındayken görünen pick'ta sol fare düğmesini tıklamanız gerekir. Bazı şanslar sadece cevher değil, aynı zamanda diğer reaktifleri de verebilir - elementlerin, değerli ve olağan taşların, kaya veya tuz parçacıklarının.

Bu cevher pompalamada anahtar reaktiftirher iki meslek. Adamantit cevherinden bir kuyumcu, Jewelcrafting becerisini büyük ölçüde geliştiren Değiştirilebilir bir Adamantit oluşturmak için gerekli olan Adamantit tozu oluşturabilir.

Adamantit cevheri özellikle talep görüyor veDemircilikte gereklidir çünkü yardımıyla 67-70 seviyelerinin karakterleri için iyi zırhlar ve silahlar oluşturabilirsiniz. Buna ek olarak, demirci, başka ilginç bir meslek için gerekli olan Adamantit değnekleri oluşturabilir - büyüleyici.Teraryumun Adamantit cevheriDemirci diğer ilginç ürünler arasında sivri arekalkan için, kemerdeki bir yuva, soketi takabileceğiniz, pompalamayı seçen kilitleri kilitleri kırın. Ancak, şans eseri, cevher oynamak için gerekli olmasa bile, her zaman bunun için başka bir kullanım bulabilirsiniz. Örneğin, başka bir oyuncuya verin veya daha iyi zamana kadar bankaya koyun. En uç durumda - cevherli külçeler bir açık artırmada satılıktır, para kurtarılır.

World of Warcrafttaki Adamantit Cevheri 2019

World of Warcrafttaki Adamantit Cevheri 2019

Related news

 • 16 yazarın kaleminden 80 yıl sonra İstanbul... Bir sonraki durak 2099
 • Mektebim Okulları’ndan Çocuklara Oyuncak Yardımı Projesi
 • HAZIR TABANLI GELİN PATİĞİ TARİFİ
 • Zeytinyağlı Haydari Mezesi Videosu
 • Çok İzlenen Videolar
 • Yemeklerden 30-35 dk sonra tüketirseniz

 • World of Warcrafttaki Adamantit Cevheri 23

  World of Warcrafttaki Adamantit Cevheri


  World of Warcrafttaki Adamantit Cevheri 96

  World of Warcrafttaki Adamantit Cevheri 82

  World of Warcrafttaki Adamantit Cevheri 25

  World of Warcrafttaki Adamantit Cevheri 55

  World of Warcrafttaki Adamantit Cevheri 27

  World of Warcrafttaki Adamantit Cevheri 20

  World of Warcrafttaki Adamantit Cevheri 3

  World of Warcrafttaki Adamantit Cevheri 1

  World of Warcrafttaki Adamantit Cevheri 81

  World of Warcrafttaki Adamantit Cevheri 65

  World of Warcrafttaki Adamantit Cevheri 38

  World of Warcrafttaki Adamantit Cevheri 90