Xiaomi Yi Aksiyon Kameraları: inceleme, test, yorumlar 2019

Xiaomi Yi Aksiyon Kameraları: inceleme, test, yorumlar 2019 Xiaomi Yi Aksiyon Kameraları: inceleme, test, yorumlar

Xiaomi Yi Aksiyon Kameraları: inceleme, test, yorumlar

Tüm alıcılar piyasadaki tekeli biliyorelektronik karşılama değil. Bu nedenle, aksiyon kamerası Hero GoPro'nun tüm dünyası için ünlü olmanın, bu yazıda ele alınacak değerli bir rakip ortaya çıkması şaşırtıcı değildir. Çinli mobil ekipman üreticisi Xiaomi Yi, ürününü dünyanın en iyi kameralarını aşırı koşullarda çekmek için kullandığını iddia eden halka sunmuştur. Xiaomi Yi eylem kameralarına Hero GoPro'nun "katilleri" denir.

Xiaomi Yi Aksiyon Kameraları

Şirketin fiyat politikası

Bu Xiaomi gerçeği ile başlamak daha iyidirciddi bir Çin markası olarak kabul edilir. Karşılaştırma için: dünyaca ünlü üretici Lenovo, Xiaomi markası altında piyasaya sürülen tüm ürünlere kalite ve fiyattan daha düşüktür. Bu nedenle, Çin tarafından verilen aşırı koşullar altında çekim için kullanılan dijital kameranın standart altı olduğu görüşü yanlıştır.

Tüm Xiaomi ürünleri üretilmektedirfabrika Foxconn. Bu kuruluş, yüksek kalitede bilgisayar ve ağ ekipmanı üretir. Şirketin hatlarından birinde, dünyanın dört bir yanında bilinen Apple ürünleri üretildi: Iphone, Ipad, Iwatch ve Ipod.

dijital kamera

Tüm ürünlerin ekonomik değeri ile ilgili olarakXiaomi, sonra her şey basit - uzmanlar, Çin mallarının fiyatlandırılmasında reklam ve marka bakımı için herhangi bir masraf olmadığını garanti ediyorlar. Şirket genç (2019 yılından beri piyasada), bu nedenle satın alma gücünü çekmek yüksek kaliteli mallar için daha düşük maliyetlerden kaynaklanıyor.

Xiaomi Yi Aksiyon Kameraları: ilk tanışma

Çin bir şekilde tuhaflığı piyasadan uzaklaştırmaya karar verdi.Rakibi Hero GoPro. Cihazı sağlam bir gövdede yeniden oluşturmak, büyük işlevsellik ve uygun maliyetle donatmak, üretici, aksiyon kamerasının tamamlanmasına özen göstermedi. Gri renkli, herhangi bir tanımlama işareti olmayan normal bir karton kutu, tüm müşteriler için tuhaf duygulara neden olur. Ve paket geleceğin sahibini tamamen üzecek: kamera, pil, tripod-monopod, arabirim kablosu ve Çince'deki talimatlar.

Sualtı fotoğrafçılığı için bağlantı elemanı veya kutu yok,dijital cihaz taşımak için olağan kayışı saymıyorum. Doğal olarak, üretici yazım düzeltmek için vaat, ama bu ifade kameranın sahibini yardım etmek zorunda olası değildir. Öte yandan, birçok kullanıcı çoğu sporcu zaten güvenilir bir sabitleme var ve ek ekipman kimsenin istemediği için ödeme çünkü ek aksesuarlar, gereksiz olduğunu bulmak.

görünüm

Rusça fiyatı kimin hareket kamera Xiaomi YiPazar 5500 ruble, minyatür bir boyuta sahip (birbiri üzerine bindirilmiş iki kibrit kutusu). Ancak böyle küçük bir cihaz bile üretici dış güzelliği sağlamayı başardı ve kullanıcı için tüm olanakları yarattı. Ana kamera panelinde, sahip olan dahili lensi ve büyük bir güç düğmesini algılar. Fotoğraf ve video modlarını değiştirmek için tek bir tıklama yeterlidir. Düğmenin etrafında, kullanıcıya pil şarjı hakkında bilgi veren LED'ler bulunur.

tripod, monopod

Kameranın bir ucunda bir güç düğmesi varBir etkinlik göstergesi olan bir Wi-Fi modülü. Alttan, üretici dişli bir bağlantısı olan ve bir monopod standı için uyarlanmış bir bağlantı elemanı yerleştirdi. Cihazın arkasında kullanıcı, pil yuvasının yanı sıra hafıza kartını takmak ve arabirim kablolarını bağlamak için bir panel bulacaktır.

Iş özerkliği

Dahili lityum pil kapasitesi 1010mAh, bir buçuk saatlik video için yeterli. Gösterge küçüktür, ancak portatif kameranın fiziksel boyutları göz önüne alındığında, hala sahiplerinin geri bildirimlerine göre karar vererek başkalarından saygı görmeye neden olur. Pili şarj etmenin 1,5 saat sürmesi eğlenceli. Doğal olarak, çekimi uzatmak için kullanıcının yedek bir bataryaya ihtiyacı olacaktır. Sadece su altı çekimini karıştırır - pili yerinden kaldırmadan yerine takmak başarılı olmaz ve alete ek güç bağlamak için güvenli bir arayüz yoktur.

sualtı araştırması

Yüksek kaliteli fotoğraflar oluşturun

16 megapiksellik sensör geleceği garanti ediyorİyi bir fotoğraf oluşturma ve dahili lensin geniş açılı lensi (155 derece), hem doğada hem de karanlık bir odada mükemmel bir pozlama seçeneğidir. Buna ek olarak, üretici zayıf aydınlatmada nesnelerin fotoğraf ve videolarını olumlu yönde etkileyecek olan ışığa duyarlı bir CMOS matrix Sony Exmor'u kurdu. Aslında, Xiaomi Yi kamera sadece birkaç kez azaltılmış, yüksek kaliteli bir dijital fotoğraf makinesi. Matris, sensör, kontrol düğmeleri ve objektif - geleneksel bir kamera oluşturmak için eksiksiz bir set.

Tam video çekimi

Eylem Kamera Xiaomi Yi Sport video çekebiliyorHD ve FullHD'yi biçimlendirin. Üreticinin bu ciddi beyanı, cihazın tüm sahipleri tarafından incelenir. Ancak, gelecekteki sahiplerin bilmesi gereken eksiklikler var. İlk olarak, üretici bir video çekerken kare hızından bahsetmedi. Dolayısıyla, FullHD formatında, gadget saniyede 50 kareyi geçmeyen bir frekansla çekilebilir. Dinamik nesnelerin normal çekimi için bu yeterlidir, ancak kendisi hareket halinde olan bir fotoğrafçı için, bu kare hızı yüksek kaliteli bir video çekmek için yeterli olmayacaktır.

Xiaomi Yi kamera

Xiaomi Yi Aksiyon Kameraları ile çalışmak destekH.264 codec ve MP4 formatında video kaydedin. Aslında, üretici video akışının işlenmesinde altın bir kaliteye ulaşmayı başardı - kalite kaybı olmadan çıktıda küçük bir dosya almak için. Sahiplerin geri bildirimlerine göre değerlendirmek, bu cihazın en önemli avantajlarından biridir.

Taşınabilir Kamera Ekranı

Birçok kullanıcı tuhaf bulabiliraksiyon kamerasının sıvı kristal ekrana sahip olmaması. İlk bakışta vahşi görünüyor ve yan taraftaki eski bir film kamerasıyla çekim yapmaya benziyor, fotoğrafların sadece fotoğrafları geliştirdikten sonra sonuçlarını görebiliyorsunuz. Tamam, sualtı çekimi - koruyucu kutudan hiçbir şey görülemez, fakat doğanın koynunda doğru pozlama nasıl seçilir?

Xiaomi Yi spor aksiyon kamerası

Hepsi çok basit. Şirketin diğer ürünlerini geri çağırmak için yeterli - çoğu işletim sistemi "Android" (fitness bilezik Xiaomi, saat, akustik, kulaklık) tarafından kontrol edilir. Dijital kamera bir istisna değildir, kullanıcı cihazı Wi-Fi üzerinden herhangi bir telefona bağlar. Doğal olarak, yönetim yazılımı Play Market mağazasından ücretsiz olarak indirilebilen markalı bir yazılım gerektirecektir.

Gizli gözetleme kamerası

Xiaomi Yi - kamera ürünü ilginç olmayacaksadece ekstrem spor severlerin yanı sıra çalışmaları veya hobisi gözlemle ayrılmaz bir şekilde bağlantılı olan insanlar. Minyatür bir kamera herhangi bir yere yerleştirilebilir ve herhangi bir canlı organizmayı izlemek için fark edilmeyebilir. Görüntüler bir bellek kartından indirilemez veya bir arabirim kablosuyla bilgisayara aktarılamaz. Kablosuz bağlantı, yalnızca eylem kamerasını kontrol etmenize ve çekim konusunu izlemenize değil, aynı zamanda çekimleri doğrudan "Android" işletim sistemi altında çalışan cihaza indirmenize izin verir. Sorunu cihazın özerk gücü ile çözün, kamera genellikle fiyatlandırılmayacaktı. En azından, tüm sahipler geribildirimleriyle yargıladıkları şeydir.

Sistem performansı

Bunu minyatür bir cihazda düşünmeyinkurulum küçük işlemci. Aksiyon kameraları Xiaomi Yi güçlü bir kristalle donatılmıştır, çünkü yüksek kaliteli video akışını kaydetmek için mobil platformun çok fazla kaynağı gerekir. Aynı şey bir video bağdaştırıcısı ve kablosuz bir modülle RAM için de geçerli - performansta, aksiyon kamerası modern bir cep telefonundan çok daha düşük değil.

Eylem Kamera Xiaomi Yi fiyat

Bu ses adaptörünün dikkati çekiyor.hücrede mevcut pozitif tüm sistemin performansını etkiler ses işleme için kendi işlemci vardır. Ses kartı yerleşik bir gürültü engelleme sistemi otomatik olarak stereo mikrofon ve kayıt ses hassasiyetini ayarlamak mümkün bulunmaktadır.

Profesyonel kullanım

Cihazda optik stabilizasyon yokluğuXiaomi Yi birçok alıcı arasında hoşnutsuzluğa neden oluyor. Sonuçta, kamerayı bir video kaydedici olarak arabada kullanmak ya da iki tekerlekli bir araçta yol boyunca seyahat etmek mümkün değildir. Bu, imalatçıda ciddi bir kusurdur. Kamerayı aşırı koşullar altında (bisiklet, paraşütle atlama veya paten) test edin ve videonun yüksek çözünürlükte kabul edilebilir bir şekilde çekilmesini sağlayın, ancak kamera titremesi hala fark edilebilir.

Garip bir şekilde, aksiyon kamerasıkış koşulları. Cihazın plastik kasası, bataryayı soğuktan korumaz. Sonuç olarak, bir buçuk saatlik video yerine, kullanıcılar sadece 30-40 dakikalık bir video materyalinde yirmi derece donma ile çekim yapmayı başarıyorlar. Bu çok düşük bir oran.

Sonuç olarak

Xiaomi Yi Eylem Kamera hoş bir satın alımdırAşırı koşullarda hayatının keyifli anlar yakalama kararı birçok kullanıcı için. Düşük maliyetli, taşınabilir, kullanımı kolay işlevsellik ve yeni ürün alıcı bir sürü çekmek mümkün olanakları geniş bir yelpazesi. Tabii ki eksiklikler vardır, ancak rakipleri Xiaomi Yi böylece değildir ve elektronik pazarında birçok çünkü onlar birçok kamera sahipleri sadece görmemezlikten var - En yakın Kahraman GoPro değer 5 kat daha pahalı ve Çin üründen işlevsellik çok farklı değildi.

Xiaomi Yi Aksiyon Kameraları: inceleme, test, yorumlar 2019

Xiaomi Yi Aksiyon Kameraları: inceleme, test, yorumlar 2019

Related news

 • Ölen bir rüya vardı - yağmur yağıyor Sadece mi
 • Günde kaç saat uyumalıyız
 • Susamlı Tahinli Kek Tarifi
 • Bir rüyada bir ateş görürseniz ne bekliyor
 • Kremalı Ravioli İtalyan Mantısı Tarifi Videosu

 • Xiaomi Yi Aksiyon Kameraları: inceleme, test, yorumlar

  Xiaomi Yi Aksiyon Kameraları: inceleme, test, yorumlar


  Xiaomi Yi Aksiyon Kameraları: inceleme, test, yorumlar

  Xiaomi Yi Aksiyon Kameraları: inceleme, test, yorumlar

  Xiaomi Yi Aksiyon Kameraları: inceleme, test, yorumlar

  Xiaomi Yi Aksiyon Kameraları: inceleme, test, yorumlar

  Xiaomi Yi Aksiyon Kameraları: inceleme, test, yorumlar

  Xiaomi Yi Aksiyon Kameraları: inceleme, test, yorumlar

  Xiaomi Yi Aksiyon Kameraları: inceleme, test, yorumlar

  Xiaomi Yi Aksiyon Kameraları: inceleme, test, yorumlar

  Xiaomi Yi Aksiyon Kameraları: inceleme, test, yorumlar

  Xiaomi Yi Aksiyon Kameraları: inceleme, test, yorumlar

  Xiaomi Yi Aksiyon Kameraları: inceleme, test, yorumlar

  Xiaomi Yi Aksiyon Kameraları: inceleme, test, yorumlar

  Xiaomi Yi Aksiyon Kameraları: inceleme, test, yorumlar

  Xiaomi Yi Aksiyon Kameraları: inceleme, test, yorumlar

  Xiaomi Yi Aksiyon Kameraları: inceleme, test, yorumlar

  Xiaomi Yi Aksiyon Kameraları: inceleme, test, yorumlar

  Xiaomi Yi Aksiyon Kameraları: inceleme, test, yorumlar

  Xiaomi Yi Aksiyon Kameraları: inceleme, test, yorumlar

  Xiaomi Yi Aksiyon Kameraları: inceleme, test, yorumlar

  Xiaomi Yi Aksiyon Kameraları: inceleme, test, yorumlar