Yalancı Selanik Örneği Nasıl Yapılır 2019

Yalancı Selanik Örneği Nasıl Yapılır 2019 Yalancı Selanik Örneği Nasıl Yapılır

Yalancı Selanik Örneği Nasıl Yapılır

Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş!

Yalancı selanik örgü modeli yapılışıile birlikte örgü teknikleri yapılışı ile örgü işi kıyafet ve aksesuarların yapımları ile ilgilivideolu anlatımlıolarak bilgiler edindiğimiz öğretici videolu sayfalarımıza yer vermeye devam ediyoruz. Bu sayfamızdayalancı selanik örneği nasıl yapılırbunuvideolu anlatımlıolarak öğrenmeye çalışacağız.Açıklamalı vevideo anlatımıile örgüde sık kullanılanyalancı selanik örgü modeli yapılışıile birlikte bir başka örgü modelinin yapımını öğrenmeye çalışacağız. Örgü örneklerinde çeşitlilik çoktur. Bu tekniklerden bazıları, düz örgü tekniği, ters örgü, haraşo, pirinç örgü tekniği, selanik örgü,yalancı selanik örneğigibi değişik değişik örgü çeşitleri vardır. Bizler de elimizden geldiği kadar en güzel örgü modelleri galerileri hazırlamanın yanında, örgüye yeni başlayan hanımlara hitaben öğretici videolara da yer vermeye devam ediyoruz. Daha önce yukarıda bahsetmiş olduğumuz örgü tekniklerinin yapılışlarına ve daha fazlasına örgü galeri olarak sitemizde yer vermiştik. Bu sayfalara ve daha fazla öğretici videolara “Videolu Anlatım” kategorisinden ulaşabilirsiniz. 

Örgüde karşımız sıkça çıkan selanik örgü çeşitlerinden düz selanik örgü ve iki renkli selanik örgü modeli yapımı ile birlikte olduktan sonra şimdi iseyalancı selanik örneği nasıl yapılırbunuaçıklamalıolarakvideo anlatımlışekilde baştan sonayalancı selanik örgü modeli yapılışıhakkında bilgiler veren videoyu izleyerek bu seferyalancı selanik örgü modeli yapılışınasıl olur? Bunu adım adım videoyu izleyerek öğrenelim.

Yalancı Selanik Örneği Nasıl Yapılır? Videolu Anlatım

Yalancı Selanik Örgü Modeli Yapılışı Sizce Kolay Mı?

Giriş bölümünde bizyalancı selanik örgü modeli yapılışıbakımından örgüye yeni başlayanlar için zor olabileceğini söyledik. Fakat bu göreceli bir kavramdır. Kimine göre çok kolay gelebilir. Bu sayfamızdaki videodayalancı selanik örgü modeli yapılışıile ilgili bilgiler edindik. Bu sayfadaki videodayalancı selanik örneği nasıl yapılırsorunuza net cevap bulabildiniz mi? Size göre örgüde kullanılan yalancı selanik örneği yapılışı itibari ile kolay olan örgü tekniklerinden mi, yoksa örmesi ilk başlarda zor mu? Görüşlerinizi yorum olarak bırakmayı unutmayın. Selanik örgü veyalancı selanik örgü tekniğiörgüye yeni başlayanlar için biraz zor gelebilir demiştik. Bunu biraz açacak olursak, Kafanızda tasarladığınız desen görüntüsünü tutturmanız için zorluk çekebilirsiniz. Ama istenilen ölçüyü tutturduğunuzda çok şık bir görüntü verirler. Atkı, bere, kazak, yelek, hırka, süveter gibi kıyafet ve aksesuarları örebileceğiniz gibi eğer örgüye yeni başlıyorsanız örmesi zor olan kıyafetlerden uzak durun deriz.

Mesela kazak, yelek, hırka, süveter gibiyalancı selanik örneğiile zor örülebilecek kıyafetlerin yerine, atkı, bere, eldiven gibi diğerlerine nazaran daha kolay kıyafet örmek daha iyi olacaktır. Örülmesi bakımından zor sayılacak kıyafetleri örgü tekniklerinden en kolay olan düz örgü ile örmeniz de daha faydalı olur. Yeri gelmişken belirtelim, “Düz örgü nasıl yapılır?” isimli bu sayfada düz örgünün yapılışını video anlatımlı olarak bulabilirsiniz. Tecrübe edindikçe önce selanik sonra yalancı selanik örneği ile çeşit çeşit kıyafet ve aksesuarları zamanla örebilirsiniz. Yalancı selanik örgü tekniğin nasıl yapıldığını videolu anlatım olarak yayınladığımız bu sayfada bu teknik ile hemen hemen her türlü örgü işi kıyafet ve aksesuarı örebilirsiniz. Ama önce tecrübe edinmek şart. Bunu da küçük kıyafet veya aksesuarlar ile edinebilirsiniz. Sizler de bu şekilde bir kıyafet ördükten sonra bizimle paylaşmak isterseniz çok seviniriz. 

Örgüde Yalancı Selanik Örgü Modeli Nasıl Yapılır? Öğrendik Mi?

yalancı selanik örneği nasıl yapılır anlatımlıyalancı selanik örneği nasıl yapılır anlatımlı

Bu sayfanın konusu olanyalancı selanik örneği yapılışıile yakın alakalı bir başka örgü tekniği olan selanik örgü nasıl yapılır isimli sayfada selanik örgünün nasıl yapıldığını anlatan bir videolu anlatım sayfası hazırlamıştık. O sayfamızı da incelemenizi tavsiye ederiz. Yine aynı şekilde bu sayfanın konusu ile alakalı bir başka sayfada ise “İki renkli selanik örgü modeli yapılışı” isimli sayfamızda iki renkli selanik örgü modeli nasıl yapılır sorusuna yinevideolu anlatımlıolarakaçıklamalıcevap aramaya çalışmıştık. Bahsetmiş olduğumuz sayfalara da bir göz atmanızı tavsiye ederiz. Örgüye yeni başlayanlar içinyalancı selanik örgü modeli biraz zor gelebilir. İstenilen deseni tutturmakta ilk başta zorluk çekebilirsiniz. Bunun için direkt başlamak yerine, atkı bere gibi küçük kıyafetler örerek pratik yapmanız daha iyi olacaktır. Zamanla el alışkanlığı kazanarak tecrübe edinmiş olursunuz.

Yalancı Selanik Örgü Modeli İle İlgili Diğer Sayfalar;
 • Düz Selanik Örneğinin Yapılışı Video Anlatımlı
 • İki Renkli Selanik Örgü Modeli Yapımı
 • Sevgi Zinciri Örneğinin Yapılışı
 • Penye İpten Örgü Çanta Yapımı
 • Yazlık Örgü Elbise Nasıl Örülür?
 • Diğer Örgü Tekniklerinin Yapılışları
 • Videolu Anlatımlı Diğer Sayfalar
 • En Güzel Örgü Modelleri ve Yapılışları
 • Anlatımlı Diğer Örgü Öğreniyorum Sayfaları

Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş!

Yalancı Selanik Örneği Nasıl Yapılır 2019

Yalancı Selanik Örneği Nasıl Yapılır 2019

Related news

 • Pankreas hastalıkları için diyet nedir
 • 2019-2019 Palto Modelleri İle İçiniz Isınsın
 • Rüyada Ev Görmek
 • Yaz Detoksu
 • Masonluğun gizli sembolleri

 • Yalancı Selanik Örneği Nasıl Yapılır

  Yalancı Selanik Örneği Nasıl Yapılır


  Yalancı Selanik Örneği Nasıl Yapılır

  Yalancı Selanik Örneği Nasıl Yapılır

  Yalancı Selanik Örneği Nasıl Yapılır

  Yalancı Selanik Örneği Nasıl Yapılır

  Yalancı Selanik Örneği Nasıl Yapılır

  Yalancı Selanik Örneği Nasıl Yapılır

  Yalancı Selanik Örneği Nasıl Yapılır

  Yalancı Selanik Örneği Nasıl Yapılır

  Yalancı Selanik Örneği Nasıl Yapılır

  Yalancı Selanik Örneği Nasıl Yapılır

  Yalancı Selanik Örneği Nasıl Yapılır