Yararlı ipuçları: Tele2 ye hangi servislerin bağlı olduğunu nasıl öğrenebilirim 2019

Yararlı ipuçları: Tele2 ye hangi servislerin bağlı olduğunu nasıl öğrenebilirim 2019
17.09.2019

Yararlı ipuçları: Tele2 ye hangi servislerin bağlı olduğunu nasıl öğrenebilirim 97

Yararlı ipuçları: "Tele2" ye hangi servislerin bağlı olduğunu nasıl öğrenebilirim?

Birçoğu sonraki vakti davalar açtı.cep telefonundaki bakiyeyi kontrol etmeniz, hesabınızda yeterli paranın olmadığını ortaya koyuyor. Bu ücretli ek hizmetler bağlıysa sıklıkla olur. Çoğu zaman operatörler, olmadan olmadan yapabileceğiniz bazı seçeneği aktive etmenizi önerir. Bunların listesi oldukça büyük, örneğin:

- Zil sesleri yerine melodileri bağlayın.

- Çeşitli içerikler için abonelikler.

- Çeşitli bildirimler ve diğerleri.

Buna ek olarak, bazı aboneler, dikkatsizlikleri veya unutkanlıkları nedeniyle, artık ihtiyaç duyulmayan bu seçenekleri periyodik olarak kapatmayı unutuyorlar.

Farklı operatörler için, aktive edilmiş hizmetleri belirlemek için farklı yöntemler vardır ve bunları nasıl kapatabilirsiniz. Örneğin, hangi servislerin Tele2'ye bağlı olduğunu nereden biliyorsunuz?

telefonda hangi servislerin bağlı olduğunu nasıl öğrenebilirim2

Tüm iletişim operatörleri için, bağlı ücretli seçenekleri bulmak için 3 yol vardır:

- Şirketin ofisinde kişisel adres.

- İnternet sitesinde Kişisel Kabin.

- Operatörle telefonda konuşmak.

Operatör ofisine başvurma

Tüm "Tele2" aboneleri bağlı servisleri tanımış veSeçenekler şahsen operatör ofisini ziyaret ederek olabilir. Şirketinizde bulunduğunuz şehirde bir şubesi varsa, size en yakın bilgi ve önerileri almak için ofisle iletişime geçebilirsiniz. Uygun bir şube bulmak için, sitenin ana sayfasına gitmeniz, "Bölgelerimiz" bağlantısını bulmanız, görünen listeden bölgenizi ve şehrinizi seçmenizin ardından "Satış büroları" satırını görmeniz gerekir. Açılan sayfada, satış noktaları belirlenmiş bir kart olacak. Aynı zamanda şunu hatırlamalısınız: Ofiste bilgi edinmek ve hangi servislerin "Tele2" ne bağlı olduğunu öğrenmek için sizinle birlikte bir kimlik belgesi almak gerekiyor.

Operatörle istişare

tele2 hangi servislerin bağlı olduğunu bulur

Hangi servisleri bulmak için başka bir yol"Tele2" ye bağlandığında, teknik destek operatörünün danışmanlığı yapılır. Ona başvurmak için, telefonda "611" tuşunu çevirmeniz ve arama düğmesine basmanız gerekir. Biraz bekledikten sonra, bir teknik destek uzmanıyla bağlantı kurulacaktır. "Tele2" ne hangi servislerin bağlı olduğunu nasıl bulacağınızı öğrenin, operatöre SIM kartın gerçek sahibi olduğundan emin olmanıza yardımcı olacak gizli bir sorunun cevabından sonra mümkün olacaktır. Aboneyi tanımladıktan sonra, aktive edilen seçeneklerle ilgili tüm soruları danışmana sorabilirsiniz. Sözlü bir istek üzerine, operatör derhal onları kapatabilir. Ayrıca, hizmetin çalışanıdan bunun için ardışık eylemleri gerçekleştirmek için neye ihtiyaç duyduğunuzu sorarak, hizmetleri kendiniz de kapatabilirsiniz.

Hangi servislerin bağlı olduğunu öğrenmek için "Tele2" üzerinde Kişisel Dolabı

Üçüncü yol Kişisel Bakanlar Kurulu. Bu siteye erişmek için sitenin ana sayfasına gitmeniz ve sağ üst köşede "Telefonuma Giriş Yapın2" bağlantısına tıklamanız gerekiyor. Böylece, kişisel dolabınızın ana sayfasına gidin Yetki almak için öncelikle kayıt olmanız gerekmektedir. "Tele2" nin bağlı servislerini öğrenmek istediğiniz cep telefon numarasını belirtin ve "Parola al" bağlantısına tıklayın. Yakın bir gelecekte özel ofisinize erişim kodu girecektir. "Oturum Aç" düğmesine tıklayarak tekrar kullanılan telefon numarasını girin. kullanıcı adı ve şifre almış olarak ere. Böylece, Kişisel Kabine bir ana sayfasına gidin. O "Servis yönetimi" bölümüne gidin ve gereksiz seçenekleri kapatmak veya gerekli bağlamak için sadece kalır.

USSD komutlarını kullanarak bağlı ücretli hizmetlerin sayısını isteme

tele2 hizmetleri

Danışmanın yardımına ve Kişisel fırsatlarına ek olarakKabine, hangi servislerin "Tele2" ye bağlı olduğunu öğrenmek için USSD ekibine yardımcı olacak. Etkinleştirilmiş ek seçeneklerin bir listesini almak için, * 153 # tuşlayın ve aramaya basın. Telefon ekranında, isteğin kabul edildiğini belirten bir mesaj belirir ve birkaç saniye içinde tüm ücretli işlevlerin tam listesini içeren bir SMS mesajı alırsınız. Bunları devre dışı bırakmak için özel komutları da kullanabilirsiniz.

Servis yönetimi "Tele2"

tele2 bağlı hizmetleri öğrenmek

Bağlı olanları öğrendikten sonraek seçenekler, telefon hesabının bakiyesini bu kadar başarılı bir şekilde azaltan gereksiz tüm hizmetleri bağımsız olarak kapatabilirsiniz. Bunu neredeyse aynı şekilde yapabilirsiniz: Kişisel Kabine yardımıyla veya USSD komutlarının yardımıyla.

Kişisel Alanda hizmetlerin devre dışı bırakılması

Kişisel Alanda başarılı yetkilendirildikten sonra"Servis Yönetimi" bağlantısını bulmanız gerekecek. Bundan sonra, mevcut aktif veya mevcut seçenekler hakkında ayrıntılı bilgi içeren bir sayfa açılır. Genellikle listelenen üç ana hizmet vardır:
- Kesinlikle her şeyin görüntülendiği "bütün liste" - her ikisi de hizmete dahil olmak için zaten bağlı ve kullanılabilir.
- O anda aktif olan seçenekleri listeleyen "Bağlı".
- Tüm hizmetleri gösteren "Uygun"henüz aktif olmadı, ancak onların dahil olma olasılığı var. Listedeki her servisin karşısında "Bağlan / kes" düğmesi vardır. Bu komutla, sesli posta, Anti-AA, Konferans veya paket hizmetleri gibi ek servisleri etkinleştirebilirsiniz.

USSD Komutlarını Kullanarak Hizmetleri Devre Dışı Bırakma

Göndererek gereksiz seçeneği de devre dışı bırakabilirsiniz.gerekli USSD komutu. Bu durumda ana nüans, her hizmet için böyle bir kodun farklı olmasıdır. Operatör tarafından hangi servislerin hangi komutları sağladığını bulmak mümkündür.
"Tele2" ye hangi servislerin bağlı olduğunu nasıl öğrenebilirim?yukarıda ele alınmıştır. Devre dışı bırakma seçenekleri, aşağıdaki servislerin servis komutlarının yardımıyla devre dışı bırakma örneğini kullanarak düşünülebilir: "SMS-özgürlüğü" ve "Düdük".

"SMS-özgürlüğü" seçeneğini devre dışı bırakma

TV2'ye hangi hizmetler bağlı

"SMS-özgürlüğü" servisi,Günde iki yüz metin mesajı neredeyse ücretsizdir. Bu hizmet için belirli bir abonelik ücreti alınır. Bu seçenek, gün boyunca mesaj alışverişinde oldukça aktif olanlara faydalı olacaktır. Abone aktif yazışma devam etmezse, o zaman hizmetten bir anlam yoktur. Bu durumda seçeneği devre dışı bırakmak daha karlı. "SMS-özgürlüğü" paket hizmetini devre dışı bırakmak için, cihazda "Çağrı" düğmesine basmak için istek kodunu * 116 * 21 * 1 # oluşturmanız gerekir. Bu işlemlerden sonra servis devre dışı bırakılacak, ancak anında değil. Kural olarak, hizmetin sona ermesi ertesi gün gerçekleşir.

Gudok hizmetini devre dışı bırakma

Böyle bir hizmet isteyenler için uygundurNormal hoot'lar yerine, cihaza arama yaparken, muhatap bir melodi duydu. Kural olarak, çoğu kullanıcı için oldukça işe yaramaz. Bu nedenle, operatör varsayılan olarak etkinleştirdiyse veya bağlantı yanlış yapılmışsa, bu seçeneği devre dışı bırakmak mantıklıdır. Bir müzik teması yerine her zamanki hooters kazanmak için, telefonda USSD-istek * 115 * 0 # çevirmeniz gerekir. Bundan sonra, standart bir monoton bip geri getirilecek ve takılacak ve seçeneği kullanma araçları iptal edilecektir. Ertesi gün "Hooter" seçeneğini ve "SMS-Freedom" seçeneğini devre dışı bırakmak, ertesi gün gerçekleşecektir.

Yararlı ipuçları: Tele2 ye hangi servislerin bağlı olduğunu nasıl öğrenebilirim 2019

Yararlı ipuçları: Tele2 ye hangi servislerin bağlı olduğunu nasıl öğrenebilirim 2019

Related news

 • Versace Man Eau Fraiche - tazelik ve enerjinin uygulanması
 • Biberli Ekmek
 • Beton kaliteleri ve özellikleri: tablo. Dayanım için beton sınıfı
 • Kividen Nasıl Çiçek Yapılır
 • Güllaç Sarması Tarifi Videosu

 • Yararlı ipuçları: Tele2 ye hangi servislerin bağlı olduğunu nasıl öğrenebilirim 7

  Yararlı ipuçları: Tele2 ye hangi servislerin bağlı olduğunu nasıl öğrenebilirim


  Yararlı ipuçları: Tele2 ye hangi servislerin bağlı olduğunu nasıl öğrenebilirim 78

  Yararlı ipuçları: Tele2 ye hangi servislerin bağlı olduğunu nasıl öğrenebilirim 44

  Yararlı ipuçları: Tele2 ye hangi servislerin bağlı olduğunu nasıl öğrenebilirim 41

  Yararlı ipuçları: Tele2 ye hangi servislerin bağlı olduğunu nasıl öğrenebilirim 23

  Yararlı ipuçları: Tele2 ye hangi servislerin bağlı olduğunu nasıl öğrenebilirim 75

  Yararlı ipuçları: Tele2 ye hangi servislerin bağlı olduğunu nasıl öğrenebilirim 62

  Yararlı ipuçları: Tele2 ye hangi servislerin bağlı olduğunu nasıl öğrenebilirim 49

  Yararlı ipuçları: Tele2 ye hangi servislerin bağlı olduğunu nasıl öğrenebilirim 42

  Yararlı ipuçları: Tele2 ye hangi servislerin bağlı olduğunu nasıl öğrenebilirim 69

  Yararlı ipuçları: Tele2 ye hangi servislerin bağlı olduğunu nasıl öğrenebilirim 20

  Yararlı ipuçları: Tele2 ye hangi servislerin bağlı olduğunu nasıl öğrenebilirim 7

  Yararlı ipuçları: Tele2 ye hangi servislerin bağlı olduğunu nasıl öğrenebilirim 51

  Yararlı ipuçları: Tele2 ye hangi servislerin bağlı olduğunu nasıl öğrenebilirim 35