Yazar Sergei Shargunov: biyografi, yaratıcılık 2019

Yazar Sergei Shargunov: biyografi, yaratıcılık 2019

Yazar Sergei Shargunov: biyografi, yaratıcılık 80 08.02.2019, 19:09

Yazar Sergei Shargunov: biyografi, yaratıcılık

Shargunov Sergey Alexandrovich Moskova'da doğdu 12Mayıs 1980 Moskova'da sanat ve edebiyat alanında Devlet Ödülü, İtalyan ödülleri "Moskova-Penne" ve Arcobaleno'nun yanı sıra Debut Ödülü'nün ("Major Prose") ödülüdür. Yazar Sergei Shargunov - "Ulusal En Çok Satan" ın finalistinin iki katı. Kitapları Fransızca, İngilizce ve İtalyancaya çevrildi. Temmuz 2012'den bu yana yazar Sergey Shargunov, "Özgür Basın" adlı sitenin yazı işleri müdürüdür.

yazar sergey sharugun biyografi

Yazarın kökeni

Sergei Aleksandroviç Moskova'da doğdu. Babası - bir rahip, İlahiyat Akademisi öğretmen, Moskova Yabancı Diller Enstitüsü dereceyle mezun olan ve beş dil biliyor ve aynı zamanda şair ve çevirmen idi. Sergei'nin büyükbabası önden öldürüldü. Annesi de başkentte doğmuştur. O bir sanatçı, bir yazar. Moskova'da kilise simgeleri, Sergei ait dekore annem var. Anne hattındaki büyükbaba ve büyükanne de yazarlar. Büyükbaba - Boris 1940 yılında Rus-Fin Savaşı'nda ölen Levin, ve büyükannem - Valery Gerasimov Vladimir Rusanov yeğeni, Arktik kaşif ve Alexander Fadeev ilk eşi.

Sergei Shargunov'un Eğitimi

Yazar Sergey Shargunov ilk olarakİngiltere'de özel okul ve daha sonra bitirdiği Ortodoks ve sıradan okulda. 1997 yılında Moskova Devlet Üniversitesi Gazetecilik Fakültesine girdi. "Yeni Dünya" dergisinde 19 yaşından itibaren yayınlamaya başladı. Burada makalesini ve eleştirel makalelerini yayınladı. O zamandan beri, bu yazar birçok edebi dergide yayınlamaya başladı.

21 yaşında yazar Sergei Shargunov,biyografisi bu makalede sunulmuş, "Çocuk cezalandırıldı" hikayesi için prestijli "Debut" ödülünün sahibi oldu. Ödül parası, o zaman hapishanede bulunan politikacı ve yazar Eduard Limonov tarafından avukatların hesabına aktarıldı. 2002 yılında üniversiteden mezun oldu.

sergey karganov çocuk cezalandırıldı

Gazeteci Faaliyet

2002-2003 yılında Shargunov "Yeni" çalıştıGazete Bir çok genç yazarlar basılmış". taze kan "işletilmesine de öncülük," Nezavisimaya Gazeta "diye araştırmaların bölümünde özel muhabiri Yuri Sçekoçihin'in olarak görev. 2003 ile 2007 yılları arasında, Sergey de başka yayında, köşe oldu" ve bu sayfalarda debut yaptı . Bu kimin biyografisi bu makalede açıklanan ve "Rus dergisi," ve gazete "Yarın" Sergei Shargunov, yazar yayımlandı.

Siyasi faaliyet

Üniversitedeki çalışmaları ile birlikteRus Devlet Duma Komünist Partisi'nden bir milletvekili olan Tatyana Astrakhankina'nın asistanı. Liderliği altında, 1998-1999 yıllarında Devlet Duması'nda Eylül-Ekim 1993'te meydana gelen olayları incelemek için bir komisyon görev aldı.

sergey sharugunov özel hayat

2004 yılında, Shargunov onunla birlikteyoldaşları-yazarlar kendi hareketini yarattı "Yaşasın!", Hangi sokak eylemleri ve edebi akşamları düzenledi, Dmitry Rogozin ve onun partisi "Anavatanı" ile işbirliği yaptı. 2005 yılında, Sergei "Anavatan için" Gençlik Birliği'nin lideri oldu.

2007 yılında "Adil Rusya" Sergei Shargunov'un bir üyesiydi.

Bir yazarın şahsi hayatı Anna Kozlova, yazar evliydi gerçeğiyle işaretlenir ve 2006 yılında oğulları Ivan doğdu. Bugün çift boşanmış.

İşbirliği ve yaratıcı projeler

2013 yazarı Sergei Shargunov, 2014 yazından bu yana Kommersant FM ve aynı zamanda Moskova'nın önde gelen yankılarından biri olan radyo istasyonunun köşe yazarlarından biridir.

Gazeteci olarak 2008'de Güney Osetya'da ve 2014'te - savaş alanında Donbass'daydı.

yazar sergey sharugunov kitapları

Pussy Riot grubu ile olay

2012 yazında Shargunov keskin bir şekilde davayı kınadıSerseri grubunun üyeleri Pussy Riot. Bununla birlikte, bu grubun katılımcılarının hapsedilmesine karşı, bu tedbirin yetersiz olduğunu ve devletin bastırıcılığının herkes için bir tehdit oluşturduğunu vurgulayarak da konuştu.

Buna karşılık, başpiskopos Vladimir Pereslegin, ateizmi suçlayarak, yazara açık bir mektup yayınladı. Baba Sergei Shargunov'un "kutsanmasıyla" iddia edildiği gibi yazıldığına dikkat çekildi.

Şargunov'un kitapları

yazar sergey sharugunov

Bugüne kadar yazar Sergei Shargunov şu kitapları oluşturdu:

 1. "Yaşa!"2012 yılında bu kitap şiddet, pislik, arkadaş yutmaya şiddet Uyuşturucu ve alkol etrafında sıfır başında uzun dönemini anlatmaktadır - .. çığlık, mücadele isteyen bir gencin hikayesi tutkulu aşk - .. Ben kahraman, iyi bir insan, bu kitap olmak istiyorum işin Karakter Bu kayıtsız dünyada her şeye rağmen.
 2. "1993". Ayrılmaz ve ağrılı bir şekilde birbirine bağlı eşleri, bu işçilerin “acil” ilişkisini ve kızlarının nasıl büyüdüğünü anlatıyor. Bu aile romantizmi çoğu zaman 90'lı yılların başlarına dayanıyor. Aile chronicle tarihi bir araştırma ile iç içe geçer. O zamanlar, yani 1993 yılında, Moskova'nın merkezinde bir iç savaş vardı. Büyük karışıklıklar ve umutlar dönemiydi. Barikatların zıt taraflarında olmak zorunda kaldı. Böylece ülkenin tarihi aile hayatına yansıyor. Kitap 2013 yılında çıktı.
 3. "Fotoğrafsız kitap." Günümüz dünyasının yaşadığı olayların fotografik bir görünümünü ve ülkemizde ve dünyada meydana gelen her şeyden endişe duyan bir adamın gözüyle yakalanmış bir fotoğrafın resmini çiziyor. Burada Shargunov ilk kez kesinlikle dürüst ve kendisine eşittir. İş, acımasızlık ve sevgi ile yazılıyor - ve kendi armağanınıza ve vatanınıza. Bu tek başına büyük bir edebiyat oluşturur. Çalışmanın yazarı, kitapta anlatılan ve bugün Rusya'nın en yeni tarihi olarak adlandırılabilecek siyasi olayların doğrudan katılımcısı.
 4. "Kuş gribi". Bu 2008 romanı, bugün Rusya’da yaşayan genç akın, muhafızlar ve devrimcileri anlatıyor. Onun karakterleri ülkemizin tarihine katılmak istiyor. rublesi fırtına konakların bir kafe bomba şişmiş Bazı dağılım broşürleri Kremlin, yanı sıra Krasnoarmeysk bir koloni. Diğerleri mevcut otoritelerden önce vaaz veriyorlar, ve ona tecavüz eden herkesi, çiğniyorlar. Romantizm ve suçlular barikatın her iki tarafında.
 5. "Özgürlük havası için savaş." 2008 yılında yayınlanan koleksiyon, 2000'lerde yazılmış makaleler, sanat ve siyaset üzerine yazılar ve yansımaları içermektedir.
 6. "Benim adım ne?""Bu kitap, ideolojik ve varoluşsal arayış Khudyakov, acemi bir muhabir anlatır, onu adını alan 2006 yılında hikaye doğdu. O (yazar deyimiyle), Sergei Shargunov tarafından yazılan bir şiirdir.
 7. "Çocuk cezalandırılır." Bu kitap için yazar "Debut" ödülünü aldı.
Yazar Sergei Shargunov: biyografi, yaratıcılık 2019

Yazar Sergei Shargunov: biyografi, yaratıcılık 2019

Related news

 • Mutlu şehir 1 milyon ziyaretçi hedefine ulaştı
 • Ölüm karşısında Bazarov: kompozisyon
 • Vergi sistemi
 • Çocuğumun orta kulak iltihabı varsa ne yapmalıyım
 • Halkalı Motifli Tığ Oyası Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

 • Yazar Sergei Shargunov: biyografi, yaratıcılık 23

  Yazar Sergei Shargunov: biyografi, yaratıcılık


  Yazar Sergei Shargunov: biyografi, yaratıcılık 59

  Yazar Sergei Shargunov: biyografi, yaratıcılık 49

  Yazar Sergei Shargunov: biyografi, yaratıcılık 85

  Yazar Sergei Shargunov: biyografi, yaratıcılık 83

  Yazar Sergei Shargunov: biyografi, yaratıcılık 35

  Yazar Sergei Shargunov: biyografi, yaratıcılık 81

  Yazar Sergei Shargunov: biyografi, yaratıcılık 15

  Yazar Sergei Shargunov: biyografi, yaratıcılık 32

  Yazar Sergei Shargunov: biyografi, yaratıcılık 31

  Yazar Sergei Shargunov: biyografi, yaratıcılık 63

  Yazar Sergei Shargunov: biyografi, yaratıcılık 63