Yazlık yerleşim Kissolovo: altyapı, yaşam koşulları 2019

Yazlık yerleşim Kissolovo: altyapı, yaşam koşulları 2019

Yazlık yerleşim Kissolovo: altyapı, yaşam koşulları 47 21.02.2019, 01:23

Yazlık yerleşim Kissolovo: altyapı, yaşam koşulları

Kissolovo'nun yazlık köyü,ülkede rahat yaşıyor. Şirket geliştiricisi ne tür bir ev sunuyor? Onlar ne kadar değerli? Yaşam koşulları nedir? Tüm bu soruların cevapları makalede bulunabilir.Kulübe köyü Kissovo

konum

Başlangıç ​​olarak, nerede olduğunu anlamak gerekirPetersburg'daki Kissolovo (yazlık yerleşim). Leningrad Bölgesi'ndeki Vsevolozhsk Bölgesindeki tesislerin inşası için büyük bir arsa tahsis edildi. Özel araba ile hareket edenler için Agalatovo köyü bir dönüm noktası olarak görev yapacak. Buradan birkaç dakika araba kulübesi Kissolovo köyü. Oraya nasıl gidilir? Size çeşitli seçenekler sunuyoruz:

1. Taksi veya özel araç ile.

Karayolu SPb - Priozersk - Sortavala'ya giderseniz, elit yerleşime yarım saat içinde ulaşabilirsiniz. St. Petersburg'a 14 km uzaklıktadır.

2. Şehir dışı otobüs ile.

Rota ve zamanı önceden belirlemek gereklidirnakliye sevkıyatı. Zaten Kissolovo bir ev var olanlar için, kuzey başkenti özel bir alan geliştirdi - 7 dakika - "Parnassus" metro istasyonu (10 dakika) ve alışveriş merkezi "Mega Parnas" olarak ayarlayın.

tanım

Yazlık yerleşim yeri Kissolovo,Yıl boyunca yaşıyor. Kompleksin yapımı için 54 hektarlık bir arsa tahsis edildi. 2 bölüme ayrıldı. Bir yarısında zorunlu bir sözleşme olmayan arsalar var. Kendiliğinden gelişmek için tasarlandılar. İkinci yarıda konut binaları genel plana uygun olarak inşa ediliyor. Proje Leningrad bölgesinde kendini kanıtlamış "Viasna" şirketi tarafından uygulanmaya başlandı. İnşaat aşamalı olarak yapılır.Kulübe köyü Kissovo nasıl alınır

Arsa ve evler

İlk evler ve dupleksler,operasyon birkaç yıl önce. Zaten evli olan çiftler var. 2013 baharında, geliştirici şirket 5. gelişme aşamasını tanıttı. Satılan eşyalar derhal müşterilerini buldu. İşlemin hedefleri farklıydı. Bazı vatandaşlar kalıcı ikamet amaçlı evler ve dupleksler satın aldı ve hafta sonları burada geçirdi. Bazıları bu işlemi yatırım fonlarının kârlı bir yatırım olarak niteledi. Sonuçta, bu bölgedeki banliyö gayrimenkulleri yıllar sonra sadece daha pahalı hale gelir.

Kissolovo'nun yazlık yerleşimi, en yeniinşaat teknolojileri. Yüksek vasıflı uzmanlar, konuk işçilere değil işe çekilmektedir. Satın aldığınız evin çok uzun süre kalacağından ve sunumunu kaybetmediğinden emin olabilirsiniz.

Evler ve dubleksler inşaatı için"Bahar" gaz beton, "Durisol" ve gözenekli tuğla blokları kullanır. Her ev bir arsa ile birlikte satılıyor. Onun büyüklüğü 4 ila 18 dönüm arasında değişir. Arka bahçede bir bahçeyi veya yapay bir göleti kırabilirsin. Mağazalar, çardak ve diğer binalar da olacak.

Bir ücret karşılığında, aşağıdaki iletişimler gerçekleştirilir:

 • merkezi kanalizasyon (hane ve fırtına sistemini içerir);
 • gaz boru hattı (2015 yılının ikinci çeyreği için planlanmaktadır);
 • Merkezi su temini (bu amaçla 190-210 m derinliğe sahip bir veya iki kuyu yapılır);
 • 10 kW elektrik kapasitesi (iki tarife sayaçlı kurulu panolar).Petersburg'da Kissolovo yazlık yerleşim

altyapı

Elit yerleşim, çevresi etrafı çitle çevrilmiştir. Girişte otomatik bariyerlere sahip bir kontrol noktası bulunmaktadır. Bölge boyunca gözetleme kameraları asıldı. Kiracıların güvenliğinin en üst düzeyde sağlanması kesin olarak söylenebilir. Yabancıların yanlız olsun, yabancıların hiçbiri Kissolovo topraklarına giremez.

İç yollar asfaltlanır ve işaretlerle kaplıdır. Bu da çok önemlidir. Yol işaretleri doğru yerlere monte edilir. Akşamları sokaklar sokak lambalarıyla aydınlatılıyor.

Her yıl, köyde ilkbaharın başlangıcı ile çevre düzenlemesi yapılır. Evlerin yanında çiçeklerle bezeli özgün çiçek tarhları ve yeni fidanlar var.

Kissolovo'nun iç altyapısı şunları içerir:

 • okul;
 • süpermarketler "Mıknatıs" ve "Pyaterochka";
 • okulu;
 • rekreasyon alanı.

Yakında eczane, alışveriş merkezi ve tapınak gibi tesisler kurulacak.

Alıcılar için teklifler

Şu anda satılık evler110 ila 195 metrekarelik alan. Ev ile birlikte komple sette, 8 ila 18 yüz parça arasında bir zemin alanı vardır. Bu konut özelliklerinin değeri nedir? Bu 1.3 ila 6.9 milyon ruble arasında değişir. Her şey kulübenin büyüklüğüne ve alanın büyüklüğüne bağlıdır.

Konut tamamlandığında devreye alınırIsıtma borularının içindeki zemin şapı ve kablo bağlantıları. Tüm odalarda 7 odacıklı bir profile sahip plastik pencereler "Veka" yerleştirilmiştir. Gürültü ve kötü hava koşullarına karşı güvenilir koruma sağlarlar.

Cottage yerleşim Kissolovo yorum

Yazlık yerleşim Kissolovo: değerlendirmeden edinildi

Petersburg'da ülke gayrimenkularazi ile evler için çeşitli seçenekler ile temsil edilmektedir. Neden Kissolovo köyünü seçmelisin? Bu, daha önce bir yazlık satın almış ve içinde yaşayanlar tarafından söylenebilir. Çoğu alıcı, çok şanslı olduklarına inanıyor. İlk olarak, başarılı bir para yatırımıdır. İkincisi, şehir dışında rahat koşullarda yaşamak için fırsat. Olumsuz yorumlar da olması gereken bir yer var. Ama çok azı var. Bazı insanlar evde iyileştirmeye yatırım yapmak zorunda olduklarından şikayet ediyorlar.

Yazlık yerleşim Kissolovo: altyapı, yaşam koşulları 2019

Yazlık yerleşim Kissolovo: altyapı, yaşam koşulları 2019

Related news

 • Fiber Videoları Sayfa 2
 • Soğuk Sandviç Videosu
 • Ayva Tatlısı

 • Yazlık yerleşim Kissolovo: altyapı, yaşam koşulları 69

  Yazlık yerleşim Kissolovo: altyapı, yaşam koşulları


  Yazlık yerleşim Kissolovo: altyapı, yaşam koşulları 51

  Yazlık yerleşim Kissolovo: altyapı, yaşam koşulları 19

  Yazlık yerleşim Kissolovo: altyapı, yaşam koşulları 55

  Yazlık yerleşim Kissolovo: altyapı, yaşam koşulları 37

  Yazlık yerleşim Kissolovo: altyapı, yaşam koşulları 57

  Yazlık yerleşim Kissolovo: altyapı, yaşam koşulları 62