Yazlıklarda Akdeniz Esintisi 2019

Yazlıklarda Akdeniz Esintisi 2019


Yazlıklarda Akdeniz Esintisi 4 24.01.2019, 22:29

Yazlıklarda Akdeniz Esintisi

Yazlık evler ve villalarda hem iç alan dekorasyonu hem de bahçe dekorasyonu yapmak, bir zevk meselesi ve eğlenceli bir aktivitedir. Dekorasyon başlı başına bir sanat sayılabilir. Üstelik yazlık villa dekorasyonu yapılacaksa daha da eğlenceli hale gelir.Villa bahçesi düzenlemeve iç dekorasyon belirlemesi yaparak, dilediğiniz konsepti uygulayabilirsiniz.

 • Öncelikle Plan Yapın

Evin metrekaresi, tadilat edilecek alan varsa planı, bahçe kullanım alanı ve dizayn edilecek bölümlerin krokisini çıkarın. Yapmak istediğiniz değişiklikleri belirleyin ve bütçeyi ayarlayın.Doğal bahçe tasarımlarıile ekleyeceğiniz demirbaş ve mobilyaları belirleyin.

 

 

 • Temel Dekorasyon Malzemelerini Belirleyin

Zemin dekorasyonu, duvar kaplamaları, pencere ve kapı renkleri gibi temel yapı özelliklerinde değişiklik yapılacaksa belirleyin ve konseptinizle uyum sağlaması için farklı renkleri, modelleri inceleyin. Klasik, modern, naturel gibi belirlediğiniz konsepte göre zemin kaplama ürünlerini veya boya renklerini seçin.

 • Mobilya Malzemesi ve Renk Seçimi

Yazlık evlerde genellikle sadece ve az parçalı salon takımları kullanılır. Genellikle oturma odası konseptinde ve rahat oturma grupları ile kullanımı tercih edilir. Fakat Akdeniz stilinde yapacaksanız, minik beyaz büfelerden, el oyması yemek masalarına dek şahane mobilyaları tercih edebilirsiniz.Beyaz mutfak dolapları, vintage tarzda üretilen salon grupları gibi ürünleri seçebilir, kalite ve konforu bir arada yaşayabilirsiniz.

 • Aksesuar Temaları

Ağaç duvar süslerive Akdeniz manzaralı yağlı boya tablolar, yazlık evlerin dekorasyonu için şahane aksesuarlardır. Evin dizaynına göre büyük objeler kullanabilir, ahşap vazolar, büyük salata kaseleri, ahşap masklar veya beyaz mavi biblolar ile muazzam alanlar oluşturabilirsiniz. Akdeniz stilinde büyük aksesuarlar, mavi ve yeşil renk tonları ön plandadır.

Yazlıklarda Akdeniz Esintisi 2019

Yazlıklarda Akdeniz Esintisi 2019

Related news

 • Tığ İşi Gül Motifli Havlu Kenarı Yapılışı Videolu Anlatımlı
 • UNIQ İstanbul Sömestr Festivali
 • Terazi ve Yay Uyumluluğu, İlişkilerin Özellikleri

 • Yazlıklarda Akdeniz Esintisi 16

  Yazlıklarda Akdeniz Esintisi


  Yazlıklarda Akdeniz Esintisi 100

  Yazlıklarda Akdeniz Esintisi 79

  Yazlıklarda Akdeniz Esintisi 13

  Yazlıklarda Akdeniz Esintisi 12

  Yazlıklarda Akdeniz Esintisi 27

  Yazlıklarda Akdeniz Esintisi 30