Yeni Trend: Düz Saç Modelleri 2019

Yeni Trend: Düz Saç Modelleri 2019
Yeni Trend: Düz Saç Modelleri


Yeni Trend: Düz Saç Modelleri

Yeni Trend: Düz Saç Modelleri

Düz saç modelleri

Düz kesimli saçlar, birçok kadının vazgeçemediği tercihler arasında yer almaktadır. Kolayca tarayıp çıkabileceğiniz budüz saçlar,pek çok şekilde ve renkte olabilmektedir. Kadınların en güzel aksesuarınınsaçlarolduğu düşünüldüğünde kendimizeen güzel saç modelini seçmek ve uygulamak da kaçınılmazdır. Aynı saçtan sıkılan hanımlar için değişik ve alternatifdüz saç modellerini keşfetmek ve uygulamak yenilenmenin ve monotonluktan kurtulmanın en kolay yollarından bir tanesidir. Her yaptırdığısaç modeliyle hayatına kattığı anlamı da değiştiren kadınlarımız içindüz saçlarher dönemin moda anlayışına uygun stilleri içeriyor.

Düz saçlarkısa düz saçlar ve uzun düz saçlar olmak üzere iki kategoriye ayrılabilirler.Düz saç modellerinde öncelikle renk seçimleri önem kazanıyor. Boya firmaları tarafından art arda çıkarılan alternatif renklerle birçok değişik renk alternatifini düz saçlarınızda uygulayabilirsiniz. Saçlarınız doğal bir düzlüğe sahipse, yüzünüz küçükse ve minyon yapıdaysanız pixie saçlar denilenkısa düz saç modellerisize çok yakışacaktır. Hareketli ve bombe verilmiş bir pixie model kâkülleri alına düşürülmüş şekilde kesildiğinde çocuksu ve cool bir görünüme sahip olmanız kaçınılmazdır.

Düz saçlarda son yıllarda sıkça görülen bir model de bob dediğimiz arkası kısa önleri uzun modeldir. Farklılığı seven kadınlarımızın tercih ettiği bu model, yaz aylarında serinlemenizi de sağlayacaktır. Diğer birdüz saç modelide yıllardır birçok kadının vazgeçemediğiküt saç modelidir. Bu modelde ister tüm saçınız aynı boyda küt olsun, isterseniz önü kâkül detaylı bir model olsun pek çok kadını şık ve trend gösteren bir modeldir. Pek çok farklı uzunlukta olabilenküt saçların en makbul olanı çene altı kestirilmiş olanlarıdır.

Kahküllü Düz Saç Modelleri

Düz saç modellerine verebileceğiniz şekil ve uzunluk tamamıyla yüz yapınızla alakalıdır. Eğer geniş bir yüzünüz varsa katlarla hareketlendirilmiş ve serbestçe bırakılmış size çok yakışacaktır. Eğer yüzünüz minyonsa o zaman genelde topuz ya da atkuyruğu yapılmışsaç modelleriseçebilir veya saçlarınızı büyük bir değişikliğe giderek kısa kestirebilirsiniz.Düz saç modellerihemen şekil alabilmeleri ve basit bir gön uygulamasından sonra yapılı saç formunda görünebilmeleriyle kullanımı kolay ve rahat olabilen en şık saçlardır.

Siyah Şık Atkuyruğu Yan Kesimli Düz Saç Modeli

Düz Saç Modelleri Nasıl Yapılır?

Düz saçlarelde etmek için birçok farklı şekiller vardır. Örneğin saç maşası ya da saç düzleştirici ile saçlarınızı düzleştirip o şekilde bırakabilir ve son derece şık ve sade birsaç modeliyakalayabilirsiniz. Kâhkülle detaylandırılandüz saçlarınıza, çapraz örgü modeli yaparak harika bir görünüm elde edebilirsiniz. Bob saç kesimi yaptırabilir ve omuz hizanızda kare kesimlisaç modeliile dinamik bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Saçları uzun olan kadınlar, at kuyruğudüz saç modeliyaparak, saçlarının etrafına ince saç demeti çok cool bir görüntü yakalayabilir.Düz saçlarından alın kısmına ince sepet örgü uygulayarak çok şık taçlar oluşturabilir. Bunun yanı sıra kat kat verdiğiniz uzun düz saç modeline hareket getirerek farklı stiller yaratabilirsiniz.Düz saç modelleriile birçok farklı alternatiftesaç modeliüretebilirsiniz.

Bunları da kaçırmayın;

Moda akımına kapılanyeni trend düz saç modellerigörsellerini sizler için galeride bir araya getirdik. Galeridekikısa ve uzun düz saç modellerisize ilham kaynağı olabilir.

Yeni Trend: Düz Saç Modelleri 2019

Yeni Trend: Düz Saç Modelleri 2019
Yeni Trend: Düz Saç Modelleri


Yeni Trend: Düz Saç Modelleri


Yeni Trend: Düz Saç Modelleri


Yeni Trend: Düz Saç Modelleri


Yeni Trend: Düz Saç Modelleri


Yeni Trend: Düz Saç Modelleri


Yeni Trend: Düz Saç Modelleri