Yeni Trend: Göz ve Dudak Minik Emoji Dövmeler 2019

Yeni Trend: Göz ve Dudak Minik Emoji Dövmeler 2019

Yeni Trend: Göz ve Dudak Minik Emoji Dövmeler 97 23.01.2019, 10:31

Göz ve dudak emoji dövmeler gülme, ağlama gibi duyguları yansıtmanın yanı sıra aşk projelendirme konusunda da bize yardımcı olur. Duygularımızı paylaşmaya yardımcı olan emoje dövmeler günlük hayatımızın bir parçası haline gelmiştir, ve şimdi bir sonraki adım mantıksal olarak bizim güzellik rutinleri içine dahil olacaktır.
Geçici dövmeler tamamen şık ve sevimli olabilir, ve şimdi bu yeni emoji dudak dövmeleri oldukça trend hale geldi. Bütün gün en sevdiğiniz emoji’leri taşıyabilirsiniz böylece bu küçük dövmeler dudaklarınızda doğrudan olabilir.Bugünün iki sıcak trendi ise göz ve dudak emoji dövmelerdir.
Geride bıraktığımız 2011 yılında, herkes geçici göz dövmelerini ve dudak dövmelerini kullandı. Haddad emoji dövmelerde renkli gök kuşağı , hayvan desenleri eğlenceli baskılar kullanmıştır. Desen ve ışıltı ile dudaklarda kapalı dövmeler oldukça yaratıcı tasarımlar oluşturdu.

dudak-dovmeleri

Gerçekten harika eklemeler vardı. Aradan beş yıl geçti ve o kaldığı yerden şimdi bu trend devam ediyor. Haddadın iki kızı Isabella ve Sophia bu trendin öncüsü olmuştur.

yeni-trend-emoji-dovmeler
Isabella 19 ve Sophia, 15 yaşlarında. Favori emojiyi geçici dövmeler oluşturarak güzellik işine girdiler. Onların babalarının izinden gittiği açıktır. Isabella ve Sophia’nın ilham kaynağı olduğu emoji çıkartmalar yakın gelecekte moda dünyasında büyük bir iz bırakacaktır.
Bu geçici emoji dövmeler istediğiniz herhangi bir yere takılabilir. Ve bu kesinlikle büyük çizilmemelidir. Küçük boyutlu olmaları hemen hemen her yerde koymak için bunları kolaylaştırır.

emoji-dudak-dovmeleri-2017-8
Dudaklar, yüz, tırnak ve gövde üzerine tatbik edilebilir çok amaçlı dövme trendi çığ gibi büyümektedir.Sizde kendinizi yansıtan duyguları vücudunuzda taşıyarak karı tarafa işaret verebilirsiniz.

emoji-dovme-modelleri-2017-8
Bu işler aile içinde kalıyorsun görmek güzel. Jeff’in ilk fikrinin kapalı çalışma, onun kızları herkes çılgın olacak modern bir büküm oluşturduk. Isabella ve Sophia’nın sınıf doodle ilham edildi emoji çıkartmalar, yakın gelecekte moda dünyasında büyük bir, henüz ince açıklama yapacak.


Yeni Trend: Göz ve Dudak Minik Emoji Dövmeler 2019

Yeni Trend: Göz ve Dudak Minik Emoji Dövmeler 2019

Related news

 • Bebek Alerjileri Hakkında 5 Önemli Bilgi
 • Düğün kutlaması için ziyafet salonu kayıt edilmesi
 • Tarkan da isyan etti

 • Yeni Trend: Göz ve Dudak Minik Emoji Dövmeler 8

  Yeni Trend: Göz ve Dudak Minik Emoji Dövmeler


  Yeni Trend: Göz ve Dudak Minik Emoji Dövmeler 3

  Yeni Trend: Göz ve Dudak Minik Emoji Dövmeler 31

  Yeni Trend: Göz ve Dudak Minik Emoji Dövmeler 22

  Yeni Trend: Göz ve Dudak Minik Emoji Dövmeler 38

  Yeni Trend: Göz ve Dudak Minik Emoji Dövmeler 55

  Yeni Trend: Göz ve Dudak Minik Emoji Dövmeler 96

  Yeni Trend: Göz ve Dudak Minik Emoji Dövmeler 28