Yeni yılın işaretleri 2019

Yeni yılın işaretleri 2019 Yeni yılın işaretleri

Yeni yılın işaretleri

Yeni yıl sihirli, masal, bir mucize beklentisidir. Her insan sabırsızlıkla onu bekliyor ve değişim zamanının geldiğine inanmak istiyor. Bu tatil her zaman çok özel bir ortamda kefen olmuştur. Ve atalarımız Yeni Yıl için bazı işaretler gözlemlediler. Bazıları bize ulaştı.

Daha önce, insanlar Yeni Yılın geleceğine inanıyordu -bu kez, bilmeceler ve sırlarla çevrili. Bu dönemde, ruhlar ve tanrılar uyanmaya hazırlanıyor ve insanlar onlardan başarı ve refah kazanmak için onları suçlamaya çalışmalılar. Bununla birlikte, önümüzdeki yıl içinde nasıl bir gelecek beklendiğini tahmin etmek alışılmışdı. Sorun veya iyi bilgilendirilmiş haberler hakkında çok net bir uyarı almak mümkün oldu.

Atalarımızda Yeni Yıl için işaretler neydi? Onları rahatsız eden her şey refah ve refahtı. Yani, tüm ritüeller para çekmek için tasarlananlara ve beladan kurtulanlara şartlı olarak bölünebilir. Bu, böyle büyük bir grup için, "Yeni Yıl için işaretler" olarak. Arsalar ve kutsal servet, genç kızları tarafından daha çok beğenildi;

Yani, Yeni Yıl için deneyimlere dayanan işaretler nelerdir?atalarımız, gözlemlemeye değer mi? Bu bayramın arifesinde, para kazanmak için finansal konuları dikkatli bir şekilde ele almanız gerekir. Onları ve hatta daha fazlasını ödünç vermek onlara gerek yoktur. Bu önümüzdeki yıl boyunca parasızlık vaat ediyor. Ayrıca, finansal başarıyı çekmek, cebinize büyük bir değer katmak ve böylece çanların savaşıyla tanışmak da mümkündür.

Yeni Yıl için işaretler de çekilecekev rahatlığı. Her şeyden önce, iyi bilinen ifadeyi hatırlamakta fayda var: "Tatile nasıl katılacağınız ve önümüzdeki 12 ayı geçireceksiniz." Bu, atalarımızın düşünceleriyle bağlantılıdır: Ruhlar, insanların Yeni Yıl arifesinde nasıl davrandıklarını gözlemledikten sonra onlara tam olarak gördüklerini verin.

Üzerinde zengin bir tabloyu kapsayacak şekilde kabul edilir.Tuzluk ve somun olmalıdır. Tuz, bir eşik dökmeden önce bile, bu, düşünülen şeylerden kaynaklanır - kötü ruhlar bu tür önlemleri korkutur. Yeni yıldan önce eski şeyler ve çöpler alınmamalıdır. Ve tabi ki, bir bahar temizliği yapmak gereksiz olmayacaktır, ancak ara katmanı temizlemenize gerek yoktur.

Yeni Yıldaki İşaretler genellikle ilişkiyle ilgilidir.insanlar arasında. Bu tatilde kimseyle tartışmayın, tartış, tartış. Kucaklamak, kahkaha, neşe, sıcak atmosfer, gülümsemeler ve öpücükler - önümüzdeki sene iyi şanslar getirecek olan şey budur.

İşaretlere, kızlara teşekkür etmeleri tavsiye edilir.inançlara göre, her konutta yaşıyor. Bunu yapmak için, şenlik masasından çeşitli güzellikler ve herhangi bir içkiyle bir bardak tabakanın sessiz bir köşesine koyun. Ondan sonra size teşekkür ederim ve gelecek 12 ay içinde sizi korumalarını isteyin.

Yılbaşından sonra da önemli.öncülük etmek 1 Ocak'ta derhal evden ayrılmanız ve akrabalarınızdan hediyeler istememeniz gerekir. Böylece, servet evinizden ayrılacak. İkinci sayı sonunda çöp evini ve gereksiz şeyleri temizlemektir.

Hava kütlesi hava ile ilgili olacaktır. Ocak ayının ilk günü, önümüzdeki yazın ilk gününün nasıl olacağı genellikle belirlendi. Yıldızlı gökyüzü o gece iyi bir hasat sözü verdi.

Her halükarda, halkımızın aklında herkesTatil bazı ritüel ve omens ile ilişkilidir. Kırk yıl kutlamaları değil, yılbaşı kutlamaları için kadın laleleri ve kardelenler vererek, 8 Mart'ta yılbaşı gecesi bir sandalyeden para atmak için hep birlikte kullanılırdık. Ama en önemlisi, daima iyimserlikle hayata bak. Belli belirti ve gelenekleri gözlemlerseniz, kesinlikle fanatizm olmadan. Mutluluğun demircileri olmalısın. Ancak, elbette, geleneksel tahminler olmadan, bir Noel ağacı ve kutlama bayramını süslemek basitçe yapamaz.

Yeni yılın işaretleri 2019

Yeni yılın işaretleri 2019

Related news

 • Mantarlı Tavuk Sote
 • Efecan Dianzenza Kimdir Kaç Yaşında, Boyu, Vikipedi, Biyografisi
 • UTorrentde hata Erişim diske yazma reddedildi: nedenler, çözümler
 • Elma Şekeri Tarifi
 • Neden dişlerin düştüğünü hayal ediyor. Rüya kitaplarının yorumları ve psikologların açıklamaları

 • Yeni yılın işaretleri

  Yeni yılın işaretleri


  Yeni yılın işaretleri

  Yeni yılın işaretleri

  Yeni yılın işaretleri

  Yeni yılın işaretleri

  Yeni yılın işaretleri

  Yeni yılın işaretleri

  Yeni yılın işaretleri

  Yeni yılın işaretleri

  Yeni yılın işaretleri

  Yeni yılın işaretleri

  Yeni yılın işaretleri

  Yeni yılın işaretleri