Yuri Perov: yaratıcılık. Roman yazanların geçmişi Lovely bbw 2019

Yuri Perov: yaratıcılık. Roman yazanların geçmişi Lovely bbw 2019
15.05.2019

Yuri Perov: yaratıcılık. Roman yazanların geçmişi Lovely bbw 89

Yuri Perov: yaratıcılık. Roman yazanların geçmişi "Lovely bbw"

Yuri Perov yazar, senarist. Bu yazarın kitaplarının toplam dolaşımı yaklaşık beş milyon kopyadır. Okuyucular arasında en popüler eser Yuri Perov'un yazdığı, "Sevimli bir şişman kadın". Yaratıcılık yazarı ve kitaplarının incelemeleri - makalenin konusu.

yuri tüyleri

Yazar hakkında

Yuri Perov altmışlı yıllarda yayın hayatına başladı. Onun kitapları pek bilinmiyor. Ve, incelemelere göre, stil farklıdır. 1965 yılında Yuri Perov, Sovyet edebiyat dergisi "Arayıcı" da küçük eserler yayınladı. İlk kitap 1969'da yayınlandı. O dönemde, Yuri Perov'un yazdığı romanlar ve romanlar, ünlü dergileri yayınlamaya başladı.

Toplamda, bu yazarın bibliyografyasında dokuz eser var. Yuri Perov'un romanları - "Dodgers Siparişini Verildi" ve daha önce bahsedilen "Lovely Plump".

Ekran versiyonu

Yuri Perov, senaryonun yazarlarından biridir.popüler seri "Kamyoncu". Yaptığı işler birkaç televizyon ve sinema filmi üretti. 2003 yılında ekranlarda "Zhelannaya" adlı melodram yayınlandı. Bu dizinin senaryosu Yuri Perov'un romanına dayanıyor.

yuri şiir kitapları

"Güzel bbw"

Yazılan eserler hakkında neler bilindi?Yuri Perov? Bu yazarın kitapları, çoğunlukla modern okuyucular tarafından bilinmiyor. "Güzel bbw" bir istisnadır. Dizinin 2003'te yaratıldığı bu romandır. Okuyucular, kitabı daha çok kadın izleyici için hesaplanan büyüleyici bir çalışma olarak nitelendiriyorlar. Sadece arsa değil romanın geçmişi de özel bir önem arzetmektedir.

"Güzel Domuz Dişi Kadının" nasıl oluşturulduğu hakkında

Bir keresinde yazarın evinde bir telefon vardıdiyoruz. Perov, gelecek konuşmanın işinde önemli bir rol oynayacağını, telefonu açtığını ve yabancı bir kadın sesi duyduğunun farkında değil. Telin diğer ucunda yabancı, kendini tanıtacak vakit yoktu, edebi eserlerine övgü başladı. Kadının Perov'un ilk romanıyla sevindiği iddia edildi. Saniyenin çok hoşuna gitti. Ve birkaç kez tekrar okudu. Yazarın kalbi eridi. Perov, Yazarlar Meclisi yakınlarında bir araya geldiğinde, Perov da kabul etti.

Kadına Maria denirdi. Oldukça muhteşem formlara sahipti, ama bir yandan da isabetle vurdular. Ve en önemlisi, Maria alışılmadık hoş bir arkadaştı. Yazar onu şampanyaya verdi. Hoş bir kadın toplumunun tadını çıkardı. Ve sadece bir düşünce bu harika akşamı zehirledi. Toplantıda kadın Perov'a küçük ama ağır bir paket verdi. Dokunarak, bir yazının içerdiğini anlayabilirsiniz. "Bu hoş kadın banal graphomaniac mı?" Perov düşündü.

yuri tüyleri güzel bbw

Fakat Maria, zafer yazmayı hayal etmedi. Perov'a verdiği paketin iki yıl boyunca onun tarafından yazılan el yazmaları olduğu ortaya çıktı. Kadın bunları yayınlamak istedi. Ancak, kapaktaki ismine kategorik olarak karşı çıktı. Ayrıca, el yazmaları daha fazla ayrıntı gerektirdi. Maria, yazarın kendi adını yazarak yazmasını ve yayınlamasını biraz değiştirdiğini, kestiğini, önerdiğini öne sürdü. Böylece roman "Güzel bbw" ortaya çıktı. Maria Yuri Perov bir daha hiç görmedi.

Yuri Perov: yaratıcılık. Roman yazanların geçmişi Lovely bbw 2019

Yuri Perov: yaratıcılık. Roman yazanların geçmişi Lovely bbw 2019

Related news

 • Ege Çöp Şiş Tarifi Videosu
 • Baklava Yufkasından Tatlı Tarifi
 • ZEYTİNLİ KURU DOMATESLİ EKMEK
 • Cinsel isteksizlik
 • Kedilerde Yaşlılık Belirtileri

 • Yuri Perov: yaratıcılık. Roman yazanların geçmişi Lovely bbw 74

  Yuri Perov: yaratıcılık. Roman yazanların geçmişi Lovely bbw


  Yuri Perov: yaratıcılık. Roman yazanların geçmişi Lovely bbw 90

  Yuri Perov: yaratıcılık. Roman yazanların geçmişi Lovely bbw 20

  Yuri Perov: yaratıcılık. Roman yazanların geçmişi Lovely bbw 31

  Yuri Perov: yaratıcılık. Roman yazanların geçmişi Lovely bbw 6

  Yuri Perov: yaratıcılık. Roman yazanların geçmişi Lovely bbw 2

  Yuri Perov: yaratıcılık. Roman yazanların geçmişi Lovely bbw 3

  Yuri Perov: yaratıcılık. Roman yazanların geçmişi Lovely bbw 19

  Yuri Perov: yaratıcılık. Roman yazanların geçmişi Lovely bbw 37

  Yuri Perov: yaratıcılık. Roman yazanların geçmişi Lovely bbw 89

  Yuri Perov: yaratıcılık. Roman yazanların geçmişi Lovely bbw 94

  Yuri Perov: yaratıcılık. Roman yazanların geçmişi Lovely bbw 14

  Yuri Perov: yaratıcılık. Roman yazanların geçmişi Lovely bbw 32

  Yuri Perov: yaratıcılık. Roman yazanların geçmişi Lovely bbw 63