Zayıflama için persimmon. Fıstıkların faydalı özellikleri, kilo vermenin teşvik edilmesi 2019

Zayıflama için persimmon. Fıstıkların faydalı özellikleri, kilo vermenin teşvik edilmesi 2019
18.07.2019

Zayıflama için persimmon. Fıstıkların faydalı özellikleri, kilo vermenin teşvik edilmesi 78

Zayıflama için persimmon. Fıstıkların faydalı özellikleri, kilo vermenin teşvik edilmesi

Ekim başında piyasalar ve mağazalardabüyük parlak turuncu meyveler görünür. Bu, en sevdiği bir hurmaya. Anavatanı Çin'dir, ancak şimdi yeterince ısı ve ışık varsa yetiştirilmektedir. Yemeklik persimmon yaklaşık iki yüz tür vardır. Meyveler, boyutları, rengi, tadında farklılık gösterirler. Fakat her türden bir hurma çok faydalıdır. Kozmetoloji, yemek pişirme, ilaç alanlarında kullanılır. Son zamanlarda, kilo kaybı için bir hurma yaygın şekilde kullanılmıştır.

Islahın Faydaları Sağlık için

Zayıflama için persimmonYunanlılar hurmaya "tanrıların yiyeceği" çağırıyorlar. Ve sadece son derece lezzetli olduğu için değil, aynı zamanda çok miktarda mikro besleyici içerdiğinden, her biri vücut için önemlidir. Turuncu persimmon rengi beta-karoten veya provitamin A verir. Mükemmel bir antioksidandır, kardiyovasküler hastalıklara yardımcı olur, göz ve onkolojik hastalıklar geliştirme riskini azaltır. Ayrıca C vitamininin kalsiyumunda bir sürü potasyum, magnezyum, iyot, kalsiyum, demir. Olgunlaşmış meyvelerinde proteinler, karbonhidratlar, lif, doymuş ve doymamış asitler, şekerler bulunur.

Persler karaciğerin ve karnın tedavisinde kullanılır. Şiddet, ateroskleroz için kullanılır. Yardımı ile solucanlar atılır, yaralar ve yanıklar iyileşir, dizanteri, bronşit tedavi edilir. Diyetetikte kilo vermek için bir hurma kullanılır. Kozmetoloji alanında, maskelerin ve kremlerin bir parçasıdır. Mutfak uzmanları reçel, şarap, tatlı tatlılar, hatta ondan bir şeyler hazırlarlar. Halk tıbbında bu mucize çilek yaygın olarak kullanılır ve şifacılar sadece meyve kullanmak değil, aynı zamanda yaprakları kullanın.

Zayıflamaktan dolayı zayıflatmanız yararlıdır.

Trabzon hurması. Zayıflama için faydalı özelliklerPersimm hamurunun çok miktarda içermesine rağmenşeker (günlük normun% 25'i), kalorili içeriği çok düşüktür. 62 kilokalori için 100 gram hamur oluşur. Ortalama hurma ağırlığı yaklaşık 350 gramdır. Bir meyveyi yediğinde, bir kişinin yalnızca 250 kcal alması hesaplanabilir. Ve hamurda elyaf varlığı doygunluk duygusu yaratır. Kilo kaybı için hurmanın faydası budur.

Elbette ki kilokalorilerde üniform bir norm yoktur,istisnasız herkes için uygundur. Bu rakam, her kişinin fiziksel egzersizine, vücut ağırlığına, yaşa ve diğer göstergelere bağlıdır. Ancak diyetisyenler, insan vücudunun sabah 550'den fazla kaloriyi, öğleden sonra 350 kaloriyi ve akşamları 200 kaloriyi fazlaca emebileceğini tahmin ediyor. Buna dayanarak, kilo kaybı için bir hurma içeren birçok diyet geliştirildi.

Sert Diyet

Zayıflama için persimmon. diyetSert bir diyet tam bir yedektir.Persler için yiyecek. Günde yemek yemek için 2 kiloya kadar kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeğinde 1-2 öğün yemek gerekir. Bu diyetle, günde en az 2 litre su veya bir ot içeceği içmelisiniz. Az yağlı kefir ve 200 grama kadar çavdar krakerlerinin baharat olmadan yemesine de izin verilir. Sıkı bir diyet süresi, mide hastalıklarına neden olmaması için beş günü geçmemelidir. Böyle bir sistem 3-5 kilogramı kaybetmeyi mümkün kılar.

Ne yazık ki, bu tatlı ve hoş kullanımıDiyet olumsuz etkilere neden olabilir. Tehlikeli persimmon nedir, kilo kaybı için şüphe edici olan yararlı özellikler nelerdir? Bu çilek, özellikle de olgunlaşmamış tannin çok miktarda içerdiğine dikkat çekiliyor. Bir kez midede, bu da duvar saran sindirilemeyen bileşikleri oluşturur, ve bu tıkanıklığına neden olan, barsak içine alma. Bu durumda, acil bir işlem gerekli olabilir.

Nazik diyet

Zayıflama İçin Pers Veriminin FaydalarıKatı bir sisteme iyi bir alternatif:Ayrıca, kilo kaybı için bir hurma kullanılır. Diyet, çeşitli düşük kalorili gıdalar içerir. Persim günde bir kez kullanılır, tamamen kahvaltı, öğle veya akşam yemeğinin yerini alır. Bazı az miktarda diyet örnekleri:

1. Kahvaltı. 2 adet fıstık. Şekersiz çay veya bitki özleri.

Öğle. 200 gram haşlanmış sığır eti, tereyağı olmadan sebze salatası.

Akşam yemeği. Yağ içeriği% 1'e varan bir bardak kefir, yağsız süt peyniri 100 gram.

2. Kahvaltı. Şekersiz yulaf ezmesi. Acı çekilmemiş yeşil çay.

Öğle. 2 adet fıstık.

Öğleden sonra çay. 1 parça fıstık.

Akşam yemeği. Derisi haşlanmış tavuk ayağı. Bir bardak yoğurt.

H. Kahvaltı. Pişmiş yumurta. Tereyagsiz sebze salatası. Acı çekilmemiş çay.

Öğle. 200 gram haşlanmış sığır eti veya haşlanmış tavuk bacağı veya yağsız çorba.

Akşam yemeği. 2 adet fıstık. Bir bardak az yağlı kefir.

Yiyecek diyetlerinin menüsü değişebilir. Önemli olan şey, fıstıkları tek bir yemekle değiştirmek için esas olanı korumaktır.

Boşaltma günleri

Zayıflama için persimmon. yorumlarDiyetlere ek olarak, beslenme uzmanları,Boşaltma günleri, ki bu süre boyunca kilo kaybı için bir hurma kullanılır. Bu yaklaşımın şüphesiz avantajı, kişinin ağırlığı gereken standarda ulaşıncaya kadar kilogramın aşamalı olarak boşaltılmasıdır. Vücut için bu yöntem, stres ve stres olmadan daha yumuşak geçer. Uzun bir süre bir kişi bu yaşam ritmine alışır ve bunu norm olarak algılar. Boşaltma günleri haftada bir düzenlenmelidir. Bunun için belirli bir gün, örneğin Pazar seçmeniz önerilir. Bütün oruç günü boyunca 5-6 adet persimmeni yemeniz gerekmektedir. Ayrıca düşük yağlı kefir, şekersiz çay veya bitkisel sıvıların kullanılmasına izin verildi.

Boşaltma günlerinin persimmon ile olan değeri, sadece kilo vermenin yanı sıra vücudun vitaminlerle zenginleştirilmesinde, çeşitli hastalıkların önlenmesinde, yorgunluğun azaltılmasında, bağışıklığın güçlenmesinde de.

Zayıflama için sarımsak kilo vermesi için

Hatta antik Çin'de, çok değerli sirke,olgunlaşmış persimmon meyvesinden yapılmış. Bu, tıbbi özellikleri vardır sindirim geliştirir, yaraların iyileşmesini yardımcı vücudu temizler ve cildin durumunu iyileştirir. Bu sirke, sarı-turuncu renkte ve hoş bir tatlı tada sahiptir. Çeşitli soslar yapmak için yaygın olarak kullanılır, salatalara eklenir. Kilo kaybı için, sirke su ile 1:10 oranında veya süt ve günlük olarak karıştırılmalıdır. Kiselek sirke, yüksek fiziksel egzersiz yapmayan insanlara bile yağ yakmaya yardımcı olur.

Trabzon hurması zarar veriyor mu?

Zayıflama için sarımsak kilo vermesi için"Turuncu güneş", "kutsal ateş", ""Kalp elma" - bir persimmon farklı denir. Lezzetli tadıyla dünyanın her yerinde seviliyor. Birçok harika niteliğin bir persimmon var. Bu meyvenin kilo kaybı için yararlı özellikler birçok uzman tarafından tanınır ve pratikte doğrulanır. Ancak, persimmonda çok sayıda şekerin varlığının, kilo kaybına değil, aksine, kilo artışına katkıda bulunduğuna dair bir görüş var. Ayrıca, diyabetli bireylerde kontrendikedir bir görüş var. Ancak doktorlar, persimmon şekerinin kandaki glisemik indeksi etkilemediğini ileri sürüyorlar.

Tam olarak kim büyük miktarlarda kullanamaz ki, bu yüzden gastrointestinal hastalıklardan muzdarip insanlar ve karın boşluğunun organları üzerinde ameliyat olmuş olanlar.

Kısıtlamanın nedeni, içerdiği tanenbir hurmada. Özellikle olgunlaşmamış meyvelerde birçoğu. Tanen, meyvelerin ekşiliğine neden olur ve bu da onların tat kalitesini arttırır. Miktar kolayca azalır. Bunu yapmak için, dondurucuya bir persimmon koyabilirsiniz. Düşük sıcaklıklarda, tanen molekülleri yok edilir. Ayrıca, ılık suda 12 saat boyunca bir persimmon bırakabilir veya elmalı bir plastik torbaya koyabilirsiniz.

Hangisi bir persimmon seçmeli

Trabzon hurması için tart ve mümkün olduğunca fazla yer yoktudaha az tanen, olgunlaşmak zorundasın. Bu meyvenin geniş olması gerektiği anlamına gelmez. Örneğin, "John Rick" ve "Mider" meyveleri çeşitleri sadece 50 gram ağırlığındadır. Olgun Trabzon hurması meyvesi yumuşaktır ve ince koyu şeritlere sahiptir. Cildi ince, neredeyse şeffaf ve kuyruk kuru. Ayrıca, herhangi bir olgunluk derecesinde tart olmayan persimmons çeşitleri de vardır. Bir elma ile Trabzon hurması geçerek İsrail'de yetiştirilen çeşit "Sharon", biraz tanen içerir. Onun büzme eğilimi neredeyse hissedilmez ve dutun kendisi çok lezzetli ve aromatiktir. Bu çeşit bir persimmon bazlı diyet ve oruç günleri için idealdir.

bulgular

Zayıflamaktan dolayı zayıflatmanız yararlıdır.Trabzon hurması son derece yararlı bir meyvedir.Vücudun sağlığına katkıda bulunur ve birçok hastalıkla, hatta kanserle savaşmaya yardımcı olur. Kilo kaybı için çok etkili persimmon. İnsanların ifadeleri bunun yadsınamaz kanıtıdır. Hurmalara dayalı diyetler, kendilerini tatlıları inkar etmeyi güç bulanlar için özellikle popülerdir. Trabzon hurması tatlı tadı rağmen, düşük kalorili olduğu ve içinde varlığı hamuru lif çok sayıda tokluk hissi neden olur. onun tek yararlar getirmek için Ama sırayla, sen olgun formda kullanmak ölçü uymak ve doktorunuza danışın emin olmak gerekir.

Trabzon hurması, ağırlıklarına bakılmaksızın tüm insanlar için faydalıdır. Kilo vermesi gerekmeyenler bile, bunu taze olarak kullanabilir veya salatalara, köpüklere, tatlılara, reçellere, soslara, meyve sularına ekleyebilir. Ek olarak, persimmon kurutulabilir. Kurutulmuş meyvelerdeki kavite neredeyse yok denecek kadar azdır, ancak kalori içeriği 100 gram artarak 274'e çıkar. Ayrıca kurutulmuş hurmada karbonhidrat ve şeker içeriği artar. Bu nedenle, kilo vermek için uygun değildir.

Zayıflama için persimmon. Fıstıkların faydalı özellikleri, kilo vermenin teşvik edilmesi 2019

Zayıflama için persimmon. Fıstıkların faydalı özellikleri, kilo vermenin teşvik edilmesi 2019

Related news

 • Sağlık İçin Dua ve Hıristiyan İnançındaki Önemi
 • DELİKLİ PLASTİK ÜZERİNE DİKİŞ İLE ÖRGÜ ÇANTA
 • Kabataş
 • Maya Maskesi
 • İNCİLİ ÇİÇEK MOTİFLİ YEMENİ OYASI YAPILIŞI

 • Zayıflama için persimmon. Fıstıkların faydalı özellikleri, kilo vermenin teşvik edilmesi 65

  Zayıflama için persimmon. Fıstıkların faydalı özellikleri, kilo vermenin teşvik edilmesi


  Zayıflama için persimmon. Fıstıkların faydalı özellikleri, kilo vermenin teşvik edilmesi 13

  Zayıflama için persimmon. Fıstıkların faydalı özellikleri, kilo vermenin teşvik edilmesi 99

  Zayıflama için persimmon. Fıstıkların faydalı özellikleri, kilo vermenin teşvik edilmesi 77

  Zayıflama için persimmon. Fıstıkların faydalı özellikleri, kilo vermenin teşvik edilmesi 92

  Zayıflama için persimmon. Fıstıkların faydalı özellikleri, kilo vermenin teşvik edilmesi 3

  Zayıflama için persimmon. Fıstıkların faydalı özellikleri, kilo vermenin teşvik edilmesi 89

  Zayıflama için persimmon. Fıstıkların faydalı özellikleri, kilo vermenin teşvik edilmesi 83

  Zayıflama için persimmon. Fıstıkların faydalı özellikleri, kilo vermenin teşvik edilmesi 25

  Zayıflama için persimmon. Fıstıkların faydalı özellikleri, kilo vermenin teşvik edilmesi 27

  Zayıflama için persimmon. Fıstıkların faydalı özellikleri, kilo vermenin teşvik edilmesi 95

  Zayıflama için persimmon. Fıstıkların faydalı özellikleri, kilo vermenin teşvik edilmesi 64

  Zayıflama için persimmon. Fıstıkların faydalı özellikleri, kilo vermenin teşvik edilmesi 26