Özet: Profesör Dowellin başı. Bir kitabın neler bekleyebileceğini anlamaya yardımcı olacak bilgilerÖzet: Profesör Dowellin başı. Bir kitabın neler bekleyebileceğini anlamaya yardımcı olacak bilgiler

22.05.2019

Özet: Profesör Dowellin başı. Bir kitabın neler bekleyebileceğini anlamaya yardımcı olacak bilgiler 49

Özet: "Profesör Dowell'in başı." Bir kitabın neler bekleyebileceğini anlamaya yardımcı olacak bilgiler

En ünlü eserlerinden birinin adıAlexander Belyaev oldukça belirsiz görünüyor ve romanda söylenenleri tam olarak anlamaya izin vermiyor. Evet ve kısa bir açıklama, içerik üzerindeki "sis" i ortadan kaldırmaz. Okumaya değer olup olmadığından şüphe duyanlara yardım etmek - özeti. "Profesör Dowell Başkanı" - karmaşık ve yararlı yansımalara yol açan bir kitap. Bundan emin ol!

İlk bölümler, kısa bir özet: Profesör Dowell'in kafası Marie Laurent ile buluştu

Ciddi genç kadınMarie Laurent, ünlü bilim insanı Profesör Kern'in laboratuvarına yerleşti. İlk gün kız bir şok bekliyor - işyerinde "yaşıyor" ... bir insan kafası, bagajdan yoksun. Onun ilgilenmesi gereken o. Güzelliği ve göreceli gençliğine rağmen Marie, özellikle paraya ihtiyacı olduğu için işi anlamaya karar verir.

profesör Dowell başkanı

Ne kadar yakında ortaya çıkıyor, Profesör Dowell'in başı.sadece anlar (Özet bu gerçeğe olmadan eksik olurdu), ancak konuşabilir, kendi sorumluluğunuzdadır Marie çıkıyor aynı zamanda, henüz net düşünür ve. O andan itibaren Bayan Laurent bir vücuda sahip zengin nasıl anlar! arkadaşlar yapabiliriz gibi görünse de garip, ama Marie ve baş profesör.

Profesör Dowell başkanı kitap

Kız şimdiki zamanda bile bunu öğrenirDowell çalışıyor. Ve Kern çalışmalarının tüm çalışmalarını ona verir. Ayrıca Dowell, şüpheli bir şekilde astım saldırısı sırasında meslektaşına yardım etmediğini ve bunun da bilim insanının yaşamdan ayrılmasının sebebi olduğunu düşündüğü Marie şüphelerini paylaşıyor. Laurent Kern'e karşı antipati hissetmeye başlar.

Devam, özlü: Profesör Dowell'in kafası "arkadaş" oluyor

Profesör Kern başarılı deneyime devam etmeye karar verdi.Başlarını canlandıran - onun laboratuarında Tom'un işçi ve aktris Brigitte başkanı "yerleşir". Onlar için böyle bir "diriliş", tamamen anlaşılmaz bir şeydir. Eskiden olduğu gibi tekrar yaşamak istiyorlar. Bu, Kern'i dikmeyi ve vücuda girmeyi deneyebileceğiniz fikrine itiyor. Aynı zamanda, Marie'nin Dowell'in kafasıyla uzun zamandır konuştuğunu öğrenir. Aslında, Kern'i bir suçlu yapan bilgi sahibi. Bilim adamı, Laurent, kız daha fazla çalışmayı reddettiği ve evinden ayrılmaya çalıştığı takdirde, başın yaşamsal faaliyetini sağlayan cihazların bağlantısını kesmesiyle şantaj yapar.

profesör dübel içeriği

İnanılmaz başarılar, kısa bir özet: Profesör Dowell'in kafası Bricke'yi canlandırmaya dahil oldu

Ameliyattaki muazzam tecrübesi sayesindeve en değerli tavsiye Dowell Profesör Kern başını Brigitte, tren düştüğünde ölen şarkıcı Angelica Guy'ın cesedine dikti. Deney başarılı! Ama aktif ve huzursuz Brieke, tamamen restore edilir edilmez Kern'in evinden kaçar.

Sonra ne oldu?

Kaçıştan sonra Briquet ve arkadaşları Paris'ten ayrılırlar ve yanlışlıkla ölen Angelica'ya aşık olan Arman Lara'yla ve öldüğü düşünülen bir profesörün oğlu Arthur Dowell ile tanışırlar.

Lara'nın baskısı altında, kız arkadaşlarına gerçeği söyler ve durumu anlamaya karar verirler. Bu arada Briquet'in Angelica'daki bacağına bir yarası var.

Şu anda, Marie Laurent akıl hastası bir klinikte. Orada, Kern'in emirleri üzerine, onun çılgınlığını sürmeyi denemeye çalışıyor. Ama Arthur Dowell yardımına geliyor.

"Profesör Dowell'in başı": Son bölümlerin içeriği

Briquet ve arkadaşları yarayı iyileştiremez.Kız kötüleşiyor. Ona yardım etmeye çalışan Kern'e gidiyor, ama çok geç! Bricke'i tekrar vücuttan mahrum etmeli. Yaşayan kafasını Marie Laurent'ın geldiği özel bir toplantıda tasvir ediyor. O öfkeyle profesörü ortaya çıkarır. Yasanın temsilcileri laboratuvara geliyor.

Kern faaliyetlerinin izlerini gizlemek için emin oldum, ama sonuna kadar mümkün değildi - Orada onlar çünkü parafin enjeksiyonları bulmak neredeyse imkansız Profesör Dowell başkanı bulabilirsiniz.

Son anlarında, Dowell evine polise gelen bir oğlu görür ve gardiyanlara Meryem'in Kern'in işi hakkında her şeyi bildiğini söyler. Her şey açık! Kern intihar eder.

"Profesör Dowell Başkanı" kitabı bir şaheser, düşündürücüdür.

İnsanların uzun zamandır fetih ölümünü hayal ettikleri görülüyor. Ama bu hangi maliyetle mümkün olabilir? Sadece romanın tam metnini bu problemin küresel doğasını anlamamıza izin veriyor!

Özet: Profesör Dowellin başı. Bir kitabın neler bekleyebileceğini anlamaya yardımcı olacak bilgilerÖzet: Profesör Dowellin başı. Bir kitabın neler bekleyebileceğini anlamaya yardımcı olacak bilgiler

Related news

 • İki Renkli Deniz Dalgası Örgü Modeli Yapımı Anlatımlı Türkçe Videolu
 • Bakla çorbası tarifi
 • Ruza nehridir nerede Açıklama ve açıklama
 • Kayısı reçelini nucleoli ile nasıl pişirirsiniz
 • Analar ve Anneler 9.Bölüm izle

 • Özet: Profesör Dowellin başı. Bir kitabın neler bekleyebileceğini anlamaya yardımcı olacak bilgiler 75

  Özet: Profesör Dowellin başı. Bir kitabın neler bekleyebileceğini anlamaya yardımcı olacak bilgiler


  Özet: Profesör Dowellin başı. Bir kitabın neler bekleyebileceğini anlamaya yardımcı olacak bilgiler 55

  Özet: Profesör Dowellin başı. Bir kitabın neler bekleyebileceğini anlamaya yardımcı olacak bilgiler 21

  Özet: Profesör Dowellin başı. Bir kitabın neler bekleyebileceğini anlamaya yardımcı olacak bilgiler 79

  Özet: Profesör Dowellin başı. Bir kitabın neler bekleyebileceğini anlamaya yardımcı olacak bilgiler 55

  Özet: Profesör Dowellin başı. Bir kitabın neler bekleyebileceğini anlamaya yardımcı olacak bilgiler 11

  Özet: Profesör Dowellin başı. Bir kitabın neler bekleyebileceğini anlamaya yardımcı olacak bilgiler 48

  Özet: Profesör Dowellin başı. Bir kitabın neler bekleyebileceğini anlamaya yardımcı olacak bilgiler 72

  Özet: Profesör Dowellin başı. Bir kitabın neler bekleyebileceğini anlamaya yardımcı olacak bilgiler 64

  Özet: Profesör Dowellin başı. Bir kitabın neler bekleyebileceğini anlamaya yardımcı olacak bilgiler 67

  Özet: Profesör Dowellin başı. Bir kitabın neler bekleyebileceğini anlamaya yardımcı olacak bilgiler 20