Zirtekin hazırlanması için kısa gayri resmi talimat. Yorumlar ne kadar nesnel onlar 91 13.02.2019, 16:00

Zirtek'in hazırlanması için kısa gayri resmi talimat. Yorumlar ne kadar nesnel onlar

Birçok hastalık arasında alerjikötü huylu hastalık. Belirtileri, üst solunum yollarının şişmesi sonucu öksürüğü olan burun akıntısıdır. Ayrıca, hastalık deride belli bölgelerde kızarıklık olarak kendini gösterir, periyodik kaşıntıya neden olabilir. Organizmanın tepkilerinden bile hemen ayırt edilememesi de üzücü. Ve tüm ilaçlar belirli aşamalarda hastalığın semptomlarını baskılayabilir.

Bir panacea gibi bir şey üretici sunuyorZirtek, şiddetli alerji aşamalarını baskılayan yeni bir ilaçtır. İlacın yorumları sadece talimatların kapsamlı bir çalışmasından sonra düşünülmelidir.

Hazırlığın görünüşü

Bir ilacın serbest bırakılması formu - filmin altındaki tabletlerKabuk. Bir paket 7 ila 10 tablet içerir. Ayrıca şişelerde Zirtek - "çocuklar için damla" sıvı bir versiyonu var. Bunlarla ilgili yorumlar internette de görülebilir, gazeteler. Talimatlar, çocuklarda daha kabul edilebilir ve "lezzetli" olan, çocuklara göre tabletlerden bir seçenek olan bir damla formunun kullanılmasını önermektedir. Orijinal ambalajında ​​bulunan bir şişe 10-20 ml damla içerir. Damla formu bir sıvı olarak temsil edilir ve kokusuyla asetik asidi andırır.

Tabletler gelince, onlar aşağıdakilere sahipözellikleri: renk - beyaz, form - uzatılmış, yüzey - bikonveks, özel olarak işaretlenmiş bir çizginin kenarlarında bir Y işareti ile. İlaç çocuklar tarafından tüketilirse, Zirtek damlalarını kullanmak daha iyidir. Aşağıdaki bölümlerde okuyan çocuklar tarafından ilacın kullanımına ilişkin öneriler şeklinde geribildirim.

farmakoloji

Alerjilere karşı kullanılır. Antihistaminik etkiye sahiptir.

tedavi

Yukarıdaki etkilere ek olarak, ilaçÜst solunum yollarının şişmesini önemli ölçüde azaltır, cildi onarır. İlaçların bir yıldan beri bebekler için kullanılabileceği dikkati çekmektedir. Ancak, özellikle çocukluk hastalıkları söz konusu olduğunda, daima doktorunuza danışın. Daha fazla özel bilgi kullanım kılavuzunda bulunabilir. Zyrtec ifadesinin ayrıntılı olarak anlatıldığı birçok tıbbi forum da var. Ağdaki ilaçla ilgili incelemeler de, örneğin, ne kadar etkili olduğunu çok net olarak açıklayabilir. Ancak asıl önemli olan, talimatları okumak ve açık bir şekilde talimatlarını takip etmektir. İlacın vücut üzerindeki etkisinin özünü açıklamak için basit kelimelerle deneyeceğiz.

 1. İlaç toksinleri olan hücresel alerjenleri deaktive eder.
 2. İlaç "yapar" trombositler alerjik belirtilerin geç aşamalarında iltihap arabulucuları etkiler, onları serbest bırakır.
 3. Setirizin, ilacın aktif aktif maddesidir, mast hücrelerinin zarlarını stabilize eder, düz kasların spazmı giderir, doku ödemini önler.

Merkezi sinir sistemi damlalarına etkisi vardır.Nymphomax? Forumlar, tıbbi araştırmalar hakkında ilaca ilişkin yorumlar, iyi ve aslında, talimatlar, merkezi sinir sisteminin çalışmasında ihlallerin olmadığını gösterir. Ancak, kalifiye bir uzman tarafından onaylanmadıkça, hiçbir hatırlatma nesnel bir tıbbi tavsiye olamaz.

Yan Etkiler

Ne yazık ki, Zirtek'in ilacı ileistenmeyen etkiler gözlenebilir. Bunlar: kötü idrar çıkışı, baş dönmesi, aşırı duygusallık (bir kişi çok rahatsız olabilir veya uykulu bir durum yaşayabilir). Bazen hasta bile gastrik lavaj için bir prosedür reçete etmek zorundadır. Ancak bu özel vakalar çoğunlukla yanlış bir Zirtek dozajından kaynaklanmaktadır. Bu gibi durumlara ilişkin yorumlar özel tıbbi yayınlarda bulunur. Ve kullanım her zaman talimat ve ilgili hekim ile koordine edilmelidir.

kullanım

Tedavide doz kesinlikle atanırBir uzman tarafından bireysel olarak. Genel olarak, ilaç talimatlara göre günde bir kez alınır. İlaç, genellikle su ile iyice yıkanmalıdır. Çocuklar için 5-10 ml Zirtek dozlanır. Uzmanlar tarafından tavsiye ve talimat şeklinde yapılan geri bildirimler, bu miktarın böbrek yetmezliği ve 2 yaşın altındaki çocuklar için yarıya indirilmesini gerektirmektedir.Related news

 • Farklı Yazlık Uzun Elbise Örnekleri
 • Uyuşma ve karıncalanma nedir
 • Garnitürlü Makarna Salatası Tarifi Videosu
 • Yapay kirpikler nasıl yapılır: ipuçları
 • 4 Yaprak Motifli Oda Takımı Yapılışı Türkçe Videolu
 • İlkbahar Yaz 2019 Saç Trendleri

 • Zirtekin hazırlanması için kısa gayri resmi talimat. Yorumlar ne kadar nesnel onlar 4

  Zirtekin hazırlanması için kısa gayri resmi talimat. Yorumlar ne kadar nesnel onlar


  Zirtekin hazırlanması için kısa gayri resmi talimat. Yorumlar ne kadar nesnel onlar 59

  Zirtekin hazırlanması için kısa gayri resmi talimat. Yorumlar ne kadar nesnel onlar 60

  Zirtekin hazırlanması için kısa gayri resmi talimat. Yorumlar ne kadar nesnel onlar 9

  Zirtekin hazırlanması için kısa gayri resmi talimat. Yorumlar ne kadar nesnel onlar 70

  Zirtekin hazırlanması için kısa gayri resmi talimat. Yorumlar ne kadar nesnel onlar 56

  Zirtekin hazırlanması için kısa gayri resmi talimat. Yorumlar ne kadar nesnel onlar 66

  Zirtekin hazırlanması için kısa gayri resmi talimat. Yorumlar ne kadar nesnel onlar 39

  Zirtekin hazırlanması için kısa gayri resmi talimat. Yorumlar ne kadar nesnel onlar 10

  Zirtekin hazırlanması için kısa gayri resmi talimat. Yorumlar ne kadar nesnel onlar 94

  Zirtekin hazırlanması için kısa gayri resmi talimat. Yorumlar ne kadar nesnel onlar 62

  Zirtekin hazırlanması için kısa gayri resmi talimat. Yorumlar ne kadar nesnel onlar 5