Zlatoslav (şarkıcı): biyografi, yaratıcılık ve aile 2019

Zlatoslav (şarkıcı): biyografi, yaratıcılık ve aile 2019
15.05.2019

Zlatoslav (şarkıcı): biyografi, yaratıcılık ve aile 13

Zlatoslav (şarkıcı): biyografi, yaratıcılık ve aile

Her yıl Rus sahnesinde görünürBir sürü genç ve güzel şarkıcı. Bazıları bağlantıları ve paraları sayesinde sahneye çıkarken diğerleri yeteneklerini gösteriyor. Zlatoslav (şarkıcı) hangi kategoriye giriyor? Hadi buna bir göz atalım.

Zlatoslav'ın şarkıcısı

Genel bilgi

Zlatoslav - gerçek adı olan bir şarkıcıSvetlana Stolpovskikh. Kız takma ad seçimi ile uzun süre kararlıydı. Sevdiği seçeneklerin çoğu zaten kaldırılmıştı. Bir gün Svetlana, eski Slav isimlerinden oluşan bir koleksiyon açtı. Sonuç olarak, Zlatoslav'ı seçti. Bu takma isim ona% 100 geldi. Sonuçta, kahramanımız altın saçlı kalın bir elmasın sahibidir.

biyografi

Svetlana Stolpovskikh 15 Şubat'ta Moskova'da doğdu. Bu kaç sene oldu? Zlatoslav (şarkıcı) bu bilgiyi ifşa etmek istemiyor. Kaç yılVerilebilir mi? En fazla 25-27.

Kahramanımız 4 yaşında, babamonu müzik okula götürdü. Rimsky-Korsakov. Erken yaşta olmasına rağmen, kız bu kurumda kayıtlıydı. Öğretmenler hemen mükemmel kulak ve ritim duygusu kaydetti. Svetlana, ilk yıl hazırlık sınıfında okudu. Ama yakında ana gruba transfer edildi. Okulda bunu belirtmek gerekir. Rimsky-Korsakov o sırada Christina Orbakaite'yi okudu.Zlatoslav'ın Şarkıcı Fotoğrafı

Öğrenci yılları

Svetlana profesyonel bir müzisyen olmak istedi. Bu konuda çok çaba sarf etti. Bir müzik okulu ve özel bir okulda eğitim almıştır.

Orta öğretim sertifikası aldıktan sonra, SvetlanaMoskova Konservatuvarı'na teslim edilen belgeler. Kız sınavları başarıyla geçti ve piyano bölümüne yatırıldı. Beş yıl sonra kırmızı bir diploma aldı. Ebeveynler, sevgili kızlarının başarısından gurur duyuyorlardı.

İş tecrübesi

2000 yılında, kahramanımıza kişisel olmaya teklif edildi.Valdis Pelsh'in editörü - "Melodiyi Tahmin Et" önde gelen program. Svetlana kabul etti. Kız bu işin sorumluluğu ile tepki gösterdi. Yakında yetenekli ve maksatlı sarışın Birinci Kanal prodüktörleri tarafından fark edildi. Adresinde cazip bir teklif geldi: "Star Factory" programının organizatörlerinden biri olmak. Ancak hepsi bu kadar değil. Aynı zamanda Svetlana, yapımcı Victor Drobysh ile ortak çalışmaya başladı. Kısa sürede onun eğilimini ve saygısına kavuşmayı başardı.

Zlatoslav'ın şarkıcı biyografisi

Kahramanımız "Fabrika" nın organizatörüdüryıldızlar "(1'den 5'e kadar sezon). Bu proje ona çok şey anlattı. Sadece tutarlı bir şekilde yüksek kazançlar hakkında değil. Kız, büyük prodüktörler ve şov dünyasının yıldızlarıyla işbirliği yapmaya başladı. Bunların arasında Nikolai Baskov, Igor Matvienko, Dima Bilan, Alla Pugachev, Igor Nikolaev ve diğerlerini bulabilirsiniz.

"Factory-6" nın ana üreticisi Victor Drobysh'di. Polisi yardımcısı olarak atadı. Kız onu asla hayal kırıklığına uğratmadı.

2019 yılında Kremlin Sarayı ev sahipliğindeVictor Drobysh'in yaratıcı gecesi. Bu etkinliğin organizatörü Sveta Stolpovskikh idi. Her şey en üst seviyedeydi. Hem seyirciler hem de sahne sanatçıları tatmin oldu.

Birkaç yıl önce, kız yapımcı Drobysh ile çalışmayı bıraktı. Kendisini farklı bir yönde geliştirmek istedi.

Müzik kariyeri

Kahramanımız şarkı söyleme kariyerini hayal etmedi. Her şey "The Waterfall" şarkısı için Grigory Leps videosundaki görüntüsüyle başladı. Mart 2013'te oldu. Kız, çekim sürecini içeriden gördü ve hoşuna gitti.

Tanıdık yapımcılar, sarışınların birkaç şarkı kaydetmesine yardımcı oldu. Yakında Rus platformu Zlatoslav - bir şarkıcı (makaledeki fotoğrafa bakın), parlak bir görünüm ve yumuşak bir sesle ortaya çıktı.

Zlatoslav şarkıcı kaç yıldır

Haziran 2014'te sarışın mahkemeye sunuldudinleyiciler ilk şarkıları - "Bitter". Hemen hemen bu şarkı için bir klip vardı. Seyircinin erkek kısmı şarkıcının güzelliği, inceliği ve kadınlığı tarafından bastırıldı.

2015 yılının nisan ayında Zlatoslav'ın ikinci single başlıklı "One Hundred Poods" piyasaya sürüldü. Bugüne kadar, onun yaratıcı kumbara yaklaşık 20 şarkı ve birkaç parlak klipleri vardır.

Kişisel hayat

Zlatoslav - biyografisi hayranlarının çoğunu (özellikle erkek) ilgilendiren bir şarkıcı. Onlar da güzel kadının medeni durumunu bilmek isterler.

Genç yaşından itibaren Svetlana dikkat çektikarşı cinsin temsilcileri. Adamlar ona güzelce baktı, çiçek verdi, pahalı süslemeler ve övgüler aldı. Ancak, kız ciddi bir ilişki kurmak için acelesi yoktu. Büyük ve parlak bir aşk hayal etti.

Birkaç yıl önce, Svetlana buluştusağlam adam. Başarılı bir işadamı Victor Stolpovskikh idi. Bugüne kadar, MT Merkata Ticaret ve Mühendislik ile sahibidir. a. " Uzun ve ince bir sarışın onu bir anda sevdi. Aşık olan adam ya büyük bir yaş farkı ya da bir kız hakkındaki bir söylenti tarafından durdurulmadı.

Mart 2013'te çift, büyükşehir kiliselerinden birinde evlendi. Törene sadece yakın akrabalar ve Svetlana ve Victor arkadaşları katıldı.

Zlatoslav'ın meşru karısı ne zaman oldu? Şarkıcı ve sevgilisi, Haziran 2014'te muhteşem bir düğün oynadı. Kutlama seçkin bir Moskova lokantasında gerçekleşti. Etkinliğin sunucusu Valdis Pelsh oldu. Yeni evliler ve misafirler için, Diana Gurtskaya, Dmitry Malikov, Natalya Podolskaya, Stas Pieha ve diğerleri gibi pop yıldızları seslendirdi.

Büyük ev

Zlatoslav hangi koşullarda yaşıyor? Şarkıcı ve kocası lüks bir malikanenin sahipleri. Evin içi herhangi bir Avrupa sarayı tarafından kıskanılabilir. Dekorasyonda pahalı malzemeler kullanıldı: ipek, yaldız, doğal taş, vb. Tüm mobilyalar sipariş ve yurt dışından getirildi.

Zlastoslava şarkıcı gerçek adı

Böyle büyük, rahat ve güzel bir ev Svetlana hakkındaÇocukluğundan beri hayal kurdu. Bugün bir konakta yaşamak, gerçek bir prensese benziyor. Tam bir mutluluk için yoksun olduğu tek şey çocuklar. Bir kız doğarsa, kahramanımız ona Zlatoslav adını verecektir. Şarkıcı mutlu ve çocuk olacak. Allah'ın dualarını duyacağını umuyoruz.

Sonuç olarak

Nerede doğduğu ve çalıştığı hakkında konuştukZlatoslav (şarkıcı). Fotoğraf, biyografi ve onunla ilgili diğer materyaller makalede yer almaktadır. Bu harika kıza yaratıcı başarılar ve mutlu bir aile hayatı diliyoruz.

Zlatoslav (şarkıcı): biyografi, yaratıcılık ve aile 2019

Zlatoslav (şarkıcı): biyografi, yaratıcılık ve aile 2019

Related news

 • Spitzer Uzay Teleskopu
 • Yapraklı Taze Etli Enginar Dolması Videosu
 • Aliye Akkılıç Şarkıları
 • Elma Dilimli Tarçınlı Kek
 • Diyeti Destekleyecek Egzersiz Önerileri

 • Zlatoslav (şarkıcı): biyografi, yaratıcılık ve aile 85

  Zlatoslav (şarkıcı): biyografi, yaratıcılık ve aile


  Zlatoslav (şarkıcı): biyografi, yaratıcılık ve aile 90

  Zlatoslav (şarkıcı): biyografi, yaratıcılık ve aile 53

  Zlatoslav (şarkıcı): biyografi, yaratıcılık ve aile 66

  Zlatoslav (şarkıcı): biyografi, yaratıcılık ve aile 70

  Zlatoslav (şarkıcı): biyografi, yaratıcılık ve aile 5

  Zlatoslav (şarkıcı): biyografi, yaratıcılık ve aile 42

  Zlatoslav (şarkıcı): biyografi, yaratıcılık ve aile 8

  Zlatoslav (şarkıcı): biyografi, yaratıcılık ve aile 66

  Zlatoslav (şarkıcı): biyografi, yaratıcılık ve aile 62

  Zlatoslav (şarkıcı): biyografi, yaratıcılık ve aile 3

  Zlatoslav (şarkıcı): biyografi, yaratıcılık ve aile 29